Gå til hovedindhold

None Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070

NoneRedningskranseEAN: 5204980700904
Pris fra 335 krtil 459 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287,5 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Redningskrans Orange udvendig, Ø:75cm, 2,7 kg
335 kr
Til butik
Redningskrans Orange udvendig, Ø:75cm, 2,7 kg billede

Produktinformation

Solas godkendt redningskrans  Den orange farve og de 4 reflekser øger synligheden af kransen, så den er nemmere at få øje på i vandet. Vægt 2,7 kg

Produktspecifikationer

Kategori: Redningskranse
Artikel nr.: 03575550
EAN: 5204980700904
Varenr.: 203359
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt
-23%352 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt billede

Produktinformation

SOLAS-godkendt redningskrans til båd Lalizas redningskrans er en SOLAS-godkendt lifebuoy til mand-over-bord-situationer på både fritidsbåde og kommercielle fartøjer. Den orange farve og fire påmonterede reflekser giver høj synlighed i vand og mørke. Konst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Redningskrans & kasteliner
EAN: 5204980700904
Varenr.: 53936056336713
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK335 kr335 krKøb
2RenBåd.dk352 kr352 krKøb
3Anyparts459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070

PriceData har fulgt prisen på Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070 i 106 dage. Laveste pris i perioden er 287,5 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Redningskrans orange udvendig Ø75cm 2,7 kg SOLAS godkendt - 1161070 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026335 kr45 kr (16%)
30. maj 2026290 kr28 kr (9%)
28. apr. 2026318 kr10 kr (3%)
27. apr. 2026308 kr10 kr (3%)
19. apr. 2026318 kr18 kr (6%)
17. apr. 2026300 kr12,5 kr (4%)
16. apr. 2026287,5 kr30,5 kr (10%)
20. mar. 2026318 kr17 kr (5%)
24. feb. 2026335 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026334 kr26 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret