Gå til hovedindhold

Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml

RedkenProdukter til hårstylingEAN: 3474637214739
Pris fra 177 krtil 228 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Redken Hydrating Curl Cream 250 ml
177 kr
Til butik
Redken Hydrating Curl Cream 250 ml billede

Produktinformation

Hydrating Curl Cream er en krølledefinerende, fugtgivende creme med let hold der nemt løsner sammenfiltringer uden at efterlade synlige rester i håret, når det er tørt.

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
Kategori: Hårcreme
Artikel nr.: E4165500
EAN: 3474637214739
Varenr.: 3302192
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml
179 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Redken Styling Hydrating Curl Cream 250 ml
-25%180 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Redken Styling Hydrating Curl Cream 250 ml billede

Produktinformation

Redken Hydrating Curl Cream er en krøllecreme, der øjeblikkeligt giver definition og fugt til et krøllet hår i 72 timer. Håret beskyttes, bliver mere håndterbart, bevægeligt og fri for krus. Formlen er beriget med squalane og jojoba-olie, der giver hydrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
EAN: 3474637214739
Varenr.: 111627
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Redken Hydrating Curl Cream, 250 ml
-21%189 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Redken Hydrating Curl Cream 250 ml
-20%190 kr
Før 238 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Redken Hydrating Curl Cream (250 ml)
-20%191 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Redken Curl Stylers Hydrating Curl Cream 250 ml
218 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Redken Hydrating Curl Cream 250ml
228 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK177 kr177 krKøb
2Hobbix179 kr179 krKøb
3NiceHair.dk180 kr180 krKøb
4HairOutlet189 kr189 krKøb
5NordicFeel DK190 kr190 krKøb
6Bangerhead DK191 kr191 krKøb
7Lyko DK218 kr218 krKøb
8I Love Shampoo228 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml

PriceData har fulgt prisen på Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Redken hydrating curl cream 72-hour curl defining cream 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026177 kr2 kr (1%)
20. maj 2026179 kr4 kr (2%)
12. maj 2026175 kr4 kr (2%)
3. maj 2026179 kr3 kr (2%)
1. maj 2026182 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026179 kr5 kr (3%)
15. apr. 2026184 kr13,05 kr (8%)
14. apr. 2026170,95 kr8,05 kr (4%)
8. apr. 2026179 kr4,25 kr (2%)
5. apr. 2026174,75 kr4,25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret