Gå til hovedindhold

Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml

MoroccanoilProdukter til hårstylingEAN: 7290011521028
Pris fra 202 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169,58 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Moroccanoil Hydrating Styling Cream 300ml
-30%202 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Moroccanoil Hydrating Styling Cream 300ml billede

Produktinformation

Moroccanoil Hydrating Styling Cream 300ml er den perfekte løsning for dig, der ønsker at tæmme kruset hår og opnå en naturlig, glansfuld finish. Denne luksuriøse stylingscreme er beriget med den antioxidantrige arganolie, som tilfører intens fugt og nærin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårstyling
EAN: 7290011521028
Varenr.: 6777
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml
216 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MOROCCANOIL HYDRATION - hydrating styling cream
216 kr
Til butik
MOROCCANOIL HYDRATION - hydrating styling cream billede

Produktinformation

MOROCCANOIL - Fugtgivende stylingcreme 300 ml Fantastisk leave-in stylingcreme, der eliminerer krus og giver et let hold og glans. Cremen indeholder arganolie, som tilfører håret fugt og pleje. Det er et effektivt og alsidigt stylingprodukt til alle hårtyper. Efterlader håret silkeblødt og skinnende.

Produktspecifikationer

Mærke: MOROCCANOIL
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 7290011521028
EAN: 7290011521028
Varenr.: 3190466
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Moroccanoil Hydrating Styling Cream, 300ml.
-15%228,65 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Moroccanoil Hydrating Styling Creme 300 ml
-25%232,46 kr
Før 309,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Moroccanoil Hydrating Styling Creme 300ml
-13%269 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo202 kr202 krKøb
2CS MEGASTORE DK216 kr255 krKøb
3Proshop DK216 kr255 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk228,65 kr228,65 krKøb
5NiceHair.dk232,46 kr232,46 krKøb
6HairOutlet269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml i 157 dage. Laveste pris i perioden er 169,58 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 216,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Moroccanoil Hydration Hydrating Styling Cream 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026202 kr4 kr (2%)
18. maj 2026198 kr4 kr (2%)
17. maj 2026202 kr4 kr (2%)
7. maj 2026198 kr1 kr (1%)
6. maj 2026197 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026195 kr7 kr (3%)
29. mar. 2026202 kr32,42 kr (19%)
27. mar. 2026169,58 kr32,42 kr (16%)
10. feb. 2026202 kr14,3 kr (7%)
9. feb. 2026216,3 kr14,3 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret