Gå til hovedindhold

Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml

RedkenProdukter til hårstylingEAN: 3474637214746
Pris fra 177 krtil 370 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Redken Sculpting Curl Gel 250 ml
177 kr
Til butik
Redken Sculpting Curl Gel 250 ml billede

Produktinformation

Redken's Sculpting Curl Gel er en gel med kraftigt hold, der er nem at fordele, hvilket efterlader dine krøller skinnende, håndterbare og fugtede uden at de føles klæbrige, stive eller sprøde.

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
Kategori: Gele
Artikel nr.: UDK06694
EAN: 3474637214746
Varenr.: 3302188
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Redken Sculpting Curl Gel 250ml
-20%182,4 kr
Før 228 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Redken Sculpting Curl Gel 250ml billede

Produktinformation

Redken Sculpting Curl Gel 250ml er skabt til at fremhæve og forme dine krøller med præcision og kontrol. Denne alsidige gel er velegnet til alle typer krøller, fra bølger til spiraler. Formlen er udviklet til at give et fleksibelt, langvarigt hold uden at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårstyling
EAN: 3474637214746
Varenr.: 4859
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Redken Sculpting Curl Gel 250 ml
191 kr
Til butik
Redken Sculpting Curl Gel 250 ml billede

Produktinformation

Definerede krøller med 72 timers holdbarhedRedken Sculpting Curl Gel er en hårgelé med stærk hold, der former og definerer dine krøller uden at efterlade dem klistrede eller stive. Beriget med squalan og jojobaolie giver denne innovative formel intensiv fugt samtidig med, at den holder krøllerne frizzfri i hele 72 timer. Resultatet er skinnende, håndterbare krøller, der bevarer deres naturlige bevægelse og blødhed.Hvad der gør denne hårgelé unikStærkt hold, der definerer krøller i 72 timer uden at føles stivtSqualan og jojobaolie giver dyb fugt og glansEffektiv frizzbekæmpelse, der bevarer naturlig bevægelseNem påføring, der ikke efterlader klistret eller skør fornemmelseSådan får du det mest ud af din krøllegelFordel i håndfladen, gnid hænderne mod hinanden og påfør derefter jævnt i sektioner gennem fugtigt hår. Sno for at fremhæve den naturlige struktur eller style som ønsket.Perfekt til dig, der vil have definerede, frizzbekæmpede krøller, der holder hele dagen. Oplev Redken Sculpting Curl Gel allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
Kategori: Hårgele
Størrelse: 250 ml
Artikel nr.: 127155
EAN: 3474637214746
Varenr.: 127155
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Redken Sculpting Curl Gel (250 ml)
-16%202 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml
224 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Styling Redken Sculpting Curl Gel 72h 250 ml
-17%370 kr
Før 446 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK177 kr177 krKøb
2I Love Shampoo182,4 kr182,4 krKøb
3NordicFeel DK191 kr191 krKøb
4Bangerhead DK202 kr202 krKøb
5Lyko DK224 kr224 krKøb
6Spartoo DK370 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml

PriceData har fulgt prisen på Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Redken Curl Stylers Sculpting Curl Gel 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026177 kr5 kr (3%)
30. maj 2026182 kr2 kr (1%)
28. maj 2026180 kr2 kr (1%)
23. maj 2026182 kr
14. maj 2026182,4 kr22,6 kr (11%)
13. maj 2026205 kr22,6 kr (12%)
1. maj 2026182,4 kr
23. apr. 2026182 kr10 kr (6%)
22. apr. 2026172 kr9 kr (5%)
21. apr. 2026181 kr1,4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret