Gå til hovedindhold

Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs

RebeltecHøjttaler – tilbehørEAN: 5902539600902
Pris fra 503 krtil 643 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 454 kr 14. maj

Sammenlign priser på Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 503 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rebeltec SoundBox 460
503 kr
Til butik
Rebeltec SoundBox 460 billede

Produktinformation

Boombox-højttaler, til transportabel brug, trådløs, Bluetooth, App-kontrolleret, 40 watt, 2-vejs

Produktspecifikationer

Mærke: Rebeltec
Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere
Artikel nr.: RBLGLO00036
EAN: 5902539600902
Varenr.: 2975153
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs
504 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rebeltec SoundBOX 460 Trådlös Bluetooth Högtalare, Svart
-51%516 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rebeltec SoundBOX 460 Trådlös Bluetooth Högtalare, Svart billede

Produktinformation

En bärbar Bluetooth-spelare som styrs av en smartphone eller de inbyggda knapparna på enheten. En högkvalitativ D / A-omvandlare som låter dig återställa förlustfria filer. Högtalaren har ett Bluetooth-läge, FM-radio, pendrive, microSD-kort, AUX, mikrofon IN och telefonsamtal. 2102 mm mellanbashögtalare + 2 tweeters 37 mm ger exceptionell ljudkvalité. Du kan justera bas och diskant själv. RGB-bakgrundsbelysning i flera lägen ger enheten en unik design, den går även att inaktivera. Specifikationer: Batteriets driftstid: 12 timmar, Ackumulatorkapacitet: 4 000 mAh, Bluetooth: v 4.2, Funktioner: FM-sändare, I uppsättning: USB-kabel, Ingångsporttyp: USB, microSD, AUX, Frekvenssvar: 20Hz - 20kHz.

Produktspecifikationer

Mærke: Rebeltec
Kategori: Bærbare højttalere
EAN: 5902539600902
Varenr.: 38-78980
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rebeltec SoundBox 460 Boombox-højttaler Sort
643 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK503 kr542 krKøb
2CS MEGASTORE DK504 kr543 krKøb
3Teknikproffset DK516 kr575 krKøb
4CompuMail DK643 kr643 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs

PriceData har fulgt prisen på Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs i 180 dage. Laveste pris i perioden er 454 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 584 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 531 kr.

Den nuværende pris på 503 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Rebeltec SoundBox 460 - Boombox-højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 40 Watt - 2-vejs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026503 kr48 kr (11%)
28. maj 2026455 kr1 kr (0%)
14. maj 2026454 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026458 kr59 kr (11%)
11. apr. 2026517 kr20 kr (4%)
10. apr. 2026537 kr6 kr (1%)
8. apr. 2026531 kr6 kr (1%)
7. apr. 2026537 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026538 kr41 kr (8%)
20. mar. 2026497 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret