Gå til hovedindhold

Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå

RebeltecMus og trackballsEAN: 5902539600353
Pris fra 58 krtil 100 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå
58 kr
Til butik
Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå billede

Produktinformation

Mus, optisk, 3 knapper, trådløs, 2.4 GHz, trådløs modtager (USB), blå

Produktspecifikationer

Mærke: Rebeltec
Kategori: Mus
Artikel nr.: RBLMYS00034
EAN: 5902539600353
Varenr.: 2771862
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rebeltec Galaxy - trådløs mus med blå/sort design
-40%65 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rebeltec Galaxy - trådløs mus med blå/sort design billede

Produktinformation

Rebeltec Galaxy er en trådløs mus med en gummioverflade, der giver et bedre greb og forhindrer, at den glider, når du spiller. Den har 4 knapper og en rækkevidde på 10 m. Galaxy-musen har 1000 DPI. Funktioner: Gummioverflade, 2.4 GHz trådløs teknologi, Optisk sensor, 1000 DPI, 4 knapper, Rækkevidde: 10 meter, Nano USB-modtager, Farve: blå og sort, Varemærke: Rebeltec, Rækkevidde: 10 meter, Kommunikation: Trådløs, Knapper: 4, Strømkilde: 2 x AAA-batterier, Optisk mus, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Rebeltec
Kategori: Ledningsfri
EAN: 5902539600353
Varenr.: 38-72369
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rebeltec Galaxy Optisk Trådløs Sort Blå
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK58 kr97 krKøb
2Teknikproffset DK65 kr114 krKøb
3CompuMail DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå

PriceData har fulgt prisen på Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rebeltec Galaxy - mouse - 2.4 GHz - blue - Mus - Optisk - 3 knapper - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202658 kr7 kr (11%)
25. maj 202665 kr7 kr (12%)
23. maj 202658 kr7 kr (11%)
11. apr. 202665 kr1 kr (2%)
8. apr. 202666 kr14 kr (27%)
3. apr. 202652 kr14 kr (21%)
2. apr. 202666 kr14 kr (27%)
7. feb. 202652 kr3 kr (6%)
6. feb. 202649 kr5 kr (9%)
5. feb. 202654 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret