Gå til hovedindhold

Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB

RazerHjemmebiografsystemerEAN: 8886419379645
Pris fra 692 krtil 999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 27. maj

Sammenlign priser på Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 692 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Leviathan V2 X - 2.1 Kanal - Sort
692 kr
Til butik
Razer Leviathan V2 X - 2.1 Kanal - Sort billede

Produktinformation

Lydbar, til PC, trådløs, Bluetooth, App-kontrolleret, USB

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: RZ05-04280100-R3M1
EAN: 8886419379645
Varenr.: 3123778
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Leviathan V2 X Soundbar Sort
714 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB
720 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Soundbar til pc - Razer Leviathan V2 X, sort
-30%909 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Leviathan V2 X Soundbar Sort
919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Soundbar til pc - Razer Leviathan V2 X, sort
-30%929 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Leviathan V2 X Gaming højttaler
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK692 kr731 krKøb
2CompuMail DK714 kr714 krKøb
3CS MEGASTORE DK720 kr759 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Ultrashop919 kr919 krKøb
6Vivas DK929 kr1.008 krKøb
7Komplett DK999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB

PriceData har fulgt prisen på Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB i 179 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 815 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 723 kr.

Den nuværende pris på 692 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Razer Leviathan V2 X - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026692 kr9 kr (1%)
1. jun. 2026683 kr9 kr (1%)
31. maj 2026692 kr9 kr (1%)
30. maj 2026683 kr14 kr (2%)
29. maj 2026669 kr47 kr (8%)
27. maj 2026622 kr102 kr (14%)
21. maj 2026724 kr35 kr (5%)
20. maj 2026759 kr55 kr (7%)
16. maj 2026814 kr1 kr (0%)
9. maj 2026815 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret