Gå til hovedindhold

Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth

RazerEAN: 8886419378969
Pris fra 526 krtil 649 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 526 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Hammerhead True Wireless X Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
526 kr
Til butik
Razer Hammerhead True Wireless X Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort billede

Produktinformation

Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ12-03830100-R3G1
EAN: 8886419378969
Varenr.: 999015680
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth
536 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer Hammerhead X True Wireless Earbuds, Svart
-30%584 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Razer Hammerhead X True Wireless Earbuds, Svart billede

Produktinformation

Razer Hammerhead X True Wireless Earbuds, Svart, Dessa högpresterande öronsnäckor är tillverkade för att lysa upp varje beat. Med ett spelläge på 60 ms med låg latens för mer synkroniserat spelande på Bluetooth-enheter, ljudet på hörlurarna stiger över bruset. Lev dig in i musiken eller ditt spel med det, det fylliga och uppslukande ljudet, Releasedatum: 31 juli 2021. Egenskaper: Trådlösa hörlurar med låg latens. Anpassning av mobilappar för större kontroll och funktionalitet. Skräddarsydda 13 mm-drivrutiner för ett rikt, uppslukande ljud. Specifikationer: Trådlös. USB-laddning. Batterier som krävs: 1 x uppladdningsbart (ingår). Typ av batteri: Ackumulator, Anslutningstyp: Bluetooth, Färg: Svart, Inbyggd mikrofon: Ja, Mikrofonkänslighet: -26 dBFS, Funktioner: 60 ms spelläge med låg latens 13 mm drivrutiner, Producentens produktnamn: Hammerhead True X, Producentproduktfamilj: Earbuds, Bluetooth -version: 5.2, Vikt (utan kabel): 42 g, Frekvenssvar: 20-20000 Hz, Allmän information:.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 8886419378969
Varenr.: 38-84112
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Hammerhead True Wireless X Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort Headset - GEEKD.dk
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse øretelefoner Razer Hammerhead True Wireless X - sort
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse øretelefoner Razer Hammerhead True Wireless X - sort
639 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Hammerhead True Wireless X Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK526 kr526 krKøb
2CS MEGASTORE DK536 kr575 krKøb
3Teknikproffset DK584 kr633 krKøb
4Geekd589 kr589 krKøb
5Boligcenter DK619 kr619 krKøb
6Vivas DK639 kr708 krKøb
7Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 526 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Razer Hammerhead True Wireless X - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026526 kr3 kr (1%)
28. maj 2026529 kr1 kr (0%)
26. maj 2026530 kr7 kr (1%)
25. maj 2026523 kr4 kr (1%)
24. maj 2026527 kr6 kr (1%)
23. maj 2026521 kr2 kr (0%)
22. maj 2026523 kr1 kr (0%)
21. maj 2026524 kr3 kr (1%)
20. maj 2026527 kr1 kr (0%)
19. maj 2026528 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret