Gå til hovedindhold

Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk

RazerMusemåtterEAN: 8886419318552
Pris fra 267 krtil 425 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musepude
267 kr
Til butik
Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musepude billede

Produktinformation

Razer Gigantus V2 XXL - Tastatur- og musepude

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ02-03330400-R3M1
EAN: 8886419318552
Varenr.: 996042142
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Gigantus V2
281 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Gigantus V2 - Xxl Gaming Musemåtte Sort, Grøn
299 kr
Til butik
Razer Gigantus V2 - Xxl Gaming Musemåtte Sort, Grøn billede

Produktinformation

Struktureret mikrovævet overflade muliggør flydende bevægelser og pikselpræcis sigtning Ekstra stort område på 940 x 410 mm passer til tastatur og mus for fuld kontrol 4 mm gummitykkelse aflaster håndleddet og understøtter lange sessioner Skridsikker underside og kantforstærkning holder måtten flad og sikkert på plads Antistatisk belægning hjælper med at opretholde ensartet sensorregistrering under spil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Musematter
Artikel nr.: RZ02-03330400-R3M1
EAN: 8886419318552
Varenr.: 5011273962
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Razer Gigantus V2 XXL Mouse mat
339 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musepude
369 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK267 kr267 krKøb
2Proshop DK281 kr320 krKøb
3Dustin DK299 kr385,25 krKøb
4Shark Gaming DK339 kr339 krKøb
5Ultrashop369 kr369 krKøb
6Geekd425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Razer Gigantus V2 XXL Tastatur- og musemåtte - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026267 kr2 kr (1%)
25. maj 2026265 kr2 kr (1%)
22. maj 2026267 kr2 kr (1%)
9. maj 2026269 kr9 kr (3%)
30. apr. 2026278 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026275 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026272 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026275 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026278 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026281 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret