Gå til hovedindhold

Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid

RazerComputer – tilbehørEAN: 8886419334163
Pris fra 728 krtil 1.840 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.112 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 715 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 728 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Hvid
728 kr
Til butik
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-04630200-R3G1
EAN: 8886419334163
Varenr.: 1000750733
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer DeathAdder V3 Pro - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid
734 kr
Til butik
Razer DeathAdder V3 Pro - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Gaming mus, Razer Focus Pro 30K Optical sensor, 5 programmerbare knapper (Razer Optical switches Gen-3), 100 - 30000 dpi indstillinger, 125 - 1000 Hz opdatering, Razer HyperSpeed Wireless & USB C, op til 90 timers batteri levetid, ergonomisk form, Grip Tape inkluderet, vægt: 63 gram, hvid Nyeste udgave af den legendariske DeathAdder med ny tilpasset pasform med mindre krumning på knapperne både i dybden og bredden. DeathAdder V3 Pro har samtidig fået optiske knapper (switches) og kan opgraderes med en 4000 Hz HyperPolling USB modtager som giver markant hurtigere trådløs kommunikation med PC'en, vær dog opmærksom på batterilevetiden falder markant ved brug af 4000 Hz HyperPolling - HyperPolling USB modtageren købes separat.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-04630200-R3G1
EAN: 8886419334163
Varenr.: 3099870
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid
753 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Hvid Mus - GEEKD.dk
954 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer DeathAdder V3 Pro - trådløs gaming-mus til højrehånd, RF + USB-C, optisk sensor 30.000 DPI
959 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Hvid
969 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer DeathAdder V3 Pro - trådløs gaming-mus til højrehånd, RF + USB-C, optisk sensor 30.000 DPI
979 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Deathadder V3 Pro Wireless - Ultralet Trådløs Gamingmus Med 30k Sensor
1.369,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Deathadder V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.624 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer DeathAdder V3 Pro Wireless – Ultralet gamingmus med 30K-sensor
1.840 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK728 kr728 krKøb
2Proshop DK734 kr773 krKøb
3CS MEGASTORE DK753 kr792 krKøb
4Geekd954 kr954 krKøb
5Boligcenter DK959 kr959 krKøb
6Ultrashop969 kr969 krKøb
7Vivas DK979 kr1.058 krKøb
8Gucca.dk1.369,95 kr1.369,95 krKøb
9Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb
10Teknikproffset DK1.840 kr1.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid

PriceData har fulgt prisen på Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid i 134 dage. Laveste pris i perioden er 688 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 740 kr.

Den nuværende pris på 728 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Razer DeathAdder V3 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026728 kr1 kr (0%)
25. maj 2026727 kr1 kr (0%)
20. maj 2026726 kr5 kr (1%)
12. maj 2026731 kr2 kr (0%)
8. maj 2026729 kr1 kr (0%)
6. maj 2026728 kr1 kr (0%)
5. maj 2026727 kr1 kr (0%)
2. maj 2026726 kr1 kr (0%)
1. maj 2026725 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026724 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret