Gå til hovedindhold

Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort

RazerTastaturerEAN: 8886419347118
Pris fra 769 krtil 979 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Tastatur Mekanisk RGB Chroma Kabling USA
769 kr
Til butik
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Tastatur Mekanisk RGB Chroma Kabling USA billede

Produktinformation

Razer BlackWidow V3 Tenkeyless - Tastatur - backlit - USB - USA - tastkontakt: Razer Yellow

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ03-03491800-R3M1
EAN: 8886419347118
Varenr.: 998401123
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless - Yellow - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
847 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort
959 kr
Til butik
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort billede

Produktinformation

Fordele ved mekanisk gamingtastaturRazer BlackWidow V3 Tenkeyless er et kompakt og præcist gamingtastatur uden numerisk tastatur, der giver dig mere plads til musen og en ren opsætning. De lineære Razer Yellow mekaniske kontakter leverer hurtige, glatte tastetryk - ideelt til spil, hvor reaktionstid er afgørende. Den fulde RGB-baggrundsbelysning gør det let at skabe en personlig, farverig opsætning.Designet til intens brugTastaturet er kabelbaseret via USB for stabil forbindelse og understøtter Windows. Det har justerbar højde, rette tasterækker og praktiske LED-indikatorer. Konstruktionen i ABS giver solid holdbarhed, og tasterne er angivet til op til 80 millioner aktiveringer. Baggrundsbelysningen er justerbar med flertfarvet RGB LED, så du kan finde den perfekte lysstyrke og stil til dit setup.Formfaktor: Tenkeyless (uden numerisk tastatur)Kontaktteknologi: Mekaniske Razer YellowLayout: QWERTY, US EnglishForbindelse: USB, kabletBaggrundsbelysning: RGB LED, multicolour, justerbarHåndledsstøtte: NejJusterbar højde: JaMateriale: ABSTasternes levetid: 80 mio. aktiveringerWindows-taster: JaPegeenhed: NejUnderstøttet OS: WindowsMedfølger mus: NejAntal i pakken: 1 stk.Emballage: Boks – 39,0 × 20,1 × 5,0 cm; vægt 1,12 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.78g
EAN: 8886419347118
Varenr.: 2027095
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK769 kr769 krKøb
2Proshop DK847 kr886 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort

PriceData har fulgt prisen på Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 762 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 779 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Razer BlackWidow V3 Tenkeyless gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Yellow switches, QWERTY US, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar. 2026769 kr36 kr (4%)
15. mar. 2026805 kr43 kr (6%)
2. jan. 2026762 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret