Gå til hovedindhold

Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort

RazerEAN: 8886419346043
Pris fra 663 krtil 869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Tastatur Mekanisk RGB Chroma Kablet Tysk
663 kr
Til butik
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Tastatur Mekanisk RGB Chroma Kablet Tysk billede

Produktinformation

Razer BlackWidow V3 Tenkeyless - Tastatur - backlit - USB - tysk - tastkontakt: Razer Green

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ03-03490400-R3G1
EAN: 8886419346043
Varenr.: 996735234
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Blackwidow V3 Tenkeyless Gaming-Tastatur - Tysk
722,53 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort
-39%849 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort billede

Produktinformation

Gamingtastatur med præcision og RGB-lysRazer BlackWidow V3 er et fuldstørrelses gamingtastatur til dig, der vil have tydeligt taktilt feedback og flot lys. De mekaniske Razer Green switches leverer et højtprofileret, præcist tastetryk, mens RGB-bagbelysning i flere farver skaber en stemningsfuld opsætning. Det sorte kabinet i aluminium giver en solid fornemmelse ved både spil og skrivning.Skabt til spil - enkelt og pålideligtTastaturet er kablet via USB for stabil forbindelse, har Windows-taster og et lige, rent layout uden numerisk tastatur. Den ø-udformede tasteopsætning og fuld størrelse gør det let at ramme de rigtige taster, og levetiden er angivet til op til 80 millioner tastetryk.Formfaktor: Fuld størrelse (100 %)Tastekontakt: Mekanisk, Razer GreenTasteprofil: HøjLayout: QWERTZSprog: TyskBagbelysning: RGB LED, flerfarvetTilkobling: Kablet USBPegeredskab: NejNumerisk tastatur: NejMateriale: AluminiumHåndledsstøtte: NejAntal enheder i pakken: 1Anbefalet brug: GamingHoldbarhed: Op til 80 mio. tastetryk...

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.1g
EAN: 8886419346043
Varenr.: 2136754
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort
-38%869 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK663 kr663 krKøb
2CS MEGASTORE DK722,53 kr761,53 krKøb
3Boligcenter DK849 kr849 krKøb
4Vivas DK869 kr948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort

PriceData har fulgt prisen på Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 807 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 698 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Razer BlackWidow V3 gamingtastatur - USB, mekaniske Razer Green, QWERTZ (tysk), sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026663 kr12 kr (2%)
14. maj 2026675 kr8 kr (1%)
9. maj 2026683 kr16 kr (2%)
2. maj 2026699 kr10 kr (1%)
30. apr. 2026709 kr8 kr (1%)
26. apr. 2026717 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026716 kr6,13 kr (1%)
21. mar. 2026722,13 kr
20. mar. 2026721,88 kr85,12 kr (11%)
5. feb. 2026807 kr247 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret