Gå til hovedindhold

Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk

RazerHovedtelefoner og headsetEAN: 8886419378204
Pris fra 713 krtil 975 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 700 kr 22. maj

Sammenlign priser på Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 713 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer BlackShark V2 HyperSpeed Trådløs Kablet Høretelefoner Hvid
713 kr
Til butik
Razer BlackShark V2 HyperSpeed Trådløs Kablet Høretelefoner Hvid billede

Produktinformation

Razer BlackShark V2 HyperSpeed - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - USB-A, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ04-04960200-R3M1
EAN: 8886419378204
Varenr.: 1001916439
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer BlackShark V2 HyperSpeed
789 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk
909 kr
Til butik
Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag din e-sport til næste niveau med Razer BlackShark V2 Hyperspeed - White, et ultralet trådløst gaming-headset designet til professionelle gamere og dem, der kræver det bedste inden for lyd, komfort og ydeevne. Med Razer TriForce Titanium 50 mm driver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 8886419378204
Varenr.: 52151799873872
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Razer BlackShark V2 HyperSpeed - kablet & trådløst, hvid
-6%919 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer BlackShark V2 HyperSpeed Trådløs Kablet Høretelefoner Hvid
929 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Razer BlackShark V2 HyperSpeed - kablet & trådløst, hvid
-6%939 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Blackshark V2 Hyperspeed Gamingheadset (hvid)
975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK713 kr713 krKøb
2Proshop DK789 kr828 krKøb
3Geekd909 kr909 krKøb
4Boligcenter DK919 kr919 krKøb
5Ultrashop929 kr929 krKøb
6Vivas DK939 kr1.018 krKøb
7Komplett DK975 kr975 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 731 kr.

Den nuværende pris på 713 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Razer - BlackShark V2 Hyperspeed - Trådløst Ultralight Gaming Headset (Hvid) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026713 kr9 kr (1%)
29. maj 2026704 kr2 kr (0%)
27. maj 2026706 kr7 kr (1%)
23. maj 2026713 kr13 kr (2%)
22. maj 2026700 kr1 kr (0%)
15. maj 2026701 kr14 kr (2%)
14. maj 2026715 kr6 kr (1%)
13. maj 2026721 kr13 kr (2%)
12. maj 2026708 kr13 kr (2%)
10. maj 2026721 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret