Gå til hovedindhold

Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm²

RaytechEludstyrEAN: 8032853656037
Pris fra 305 krtil 359 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm² og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Raytech samledse med gel, 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm
305 kr
Til butik
Raytech samledse med gel, 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hensel
Kategori: WATTOO.DK Mrker Hensel
EAN: 8032853656037
Varenr.: 8821810196
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm²
305 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VANPEE Raytech samledåse m/indb. gel 180x60x60
305 kr
Til butik
VANPEE Raytech samledåse m/indb. gel 180x60x60 billede

Produktinformation

Raytech samledåse m/indb. gel 180x60x60 Produkt beskrivelse: - For flerleder kabler af op til 5 ledere- 5 sektions opdelingsklemme for korrekt centrering og montering af de 5 ledere- Komplet med skrueklemmer- For lige- og y forgreningsforbindelser, inklusiv armeret kabel- For alle typer af applikationer, inklusiv nedsænkning- Nem at tilgå...

Produktspecifikationer

Mærke: VANPEE
Kategori: Forgreningsmateriel
Artikel nr.: 810KINGJOINTL10
EAN: 8032853656037
Varenr.: 2746278
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raytech samledåse med gel 180x60 mm i grå
329 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RAYTECH SAMLEDÅSE M/INDB. GEL 180X60X60
330,78 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Raytech samledåse med gel, 180x60 mm, grå
349 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Raytech samledåse med gel, 180x60 mm, grå
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK305 kr305 krKøb
2CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
3Proshop DK305 kr344 krKøb
4LavprisVVS329 kr329 krKøb
5EL-GROSSISTEN330,78 kr330,78 krKøb
6Greenline349 kr349 krKøb
7BilligVVS DK359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm²

PriceData har fulgt prisen på Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm² i 181 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Raytech Samledåse med gel 180x60x60 mm, med klemme, 5x2,5-10 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026305 kr1 kr (0%)
20. maj 2026306 kr1 kr (0%)
16. maj 2026307 kr1 kr (0%)
14. maj 2026308 kr1 kr (0%)
12. maj 2026309 kr1 kr (0%)
9. maj 2026310 kr1 kr (0%)
6. maj 2026311 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026312 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026313 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026314 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret