Gå til hovedindhold

Aida Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown

AidaTallerkenerEAN: 5709554155598
Pris fra 144 krtil 159 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 29. maj

Sammenlign priser på Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aida Raw tallerken 31,5x20 cm Metallic brown
-37%144 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aida Raw tallerken 31,5x20 cm Metallic brown billede

Produktinformation

Aida Raw tallerken 31,5x20 cm Metallic brown

Produktspecifikationer

Mærke: Aida
Kategori: Spisetallerkner
EAN: 5709554155598
Varenr.: 32251-03
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aida - RAW Metallic Brown - rektangulær tallerken 1 stk
-35%150 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aida - RAW Metallic Brown - rektangulær tallerken 1 stk billede

Produktinformation

RAW Metallic Brown leder tankerne hen mod en sensommeraften ved søen, guldsmedens funklende dragt mod søens dybe vandspejl er vores inspiration til RAW Metallic Brown, hvor den dybe, ultra rå, brune farve leger i frit spil med den glitterende reaktive gul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aida
Farve: Brown
EAN: 5709554155598
Varenr.: AI15559
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown
159 kr
Til butik
Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown billede

Produktinformation

RAW rektangulær middagstallerken giver din borddækning et eksklusivt og moderne udtryk. Med sine generøse mål på 31,5 x 20 cm fungerer den både som klassisk middagstallerken og som et stilfuldt serveringsfad til større anretninger. Den aflange form tilfør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tallerkner
Farve: Metallic Brown
EAN: 5709554155598
Varenr.: 3505

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK144 kr193 krKøb
2Rikki Tikki Shop150 kr150 krKøb
3Kitcho159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown

PriceData har fulgt prisen på Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown i 173 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Raw rektangulær middagstallerken 31,5 x 20 cm - Metallic Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026144 kr1 kr (1%)
29. maj 2026143 kr1 kr (1%)
27. maj 2026144 kr1 kr (1%)
8. maj 2026143 kr1 kr (1%)
4. feb. 2026144 kr1 kr (1%)
27. jan. 2026143 kr36 kr (20%)
26. jan. 2026179 kr36 kr (25%)
13. jan. 2026143 kr36 kr (20%)
12. jan. 2026179 kr36 kr (25%)
12. dec. 2025143 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret