Gå til hovedindhold

Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555011804
Pris fra 105 krtil 139,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 34,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger A Stop To Say Hello 1000p
105 kr
Til butik
Ravensburger A Stop To Say Hello 1000p billede

Produktinformation

Puslespil med 1000 brikker.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 12001180
EAN: 4005555011804
Varenr.: 3307610
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Puslespil - A Stop To Say Hello, 1000 brikker (12001180)
135 kr
Til butik
Ravensburger Puslespil - A Stop To Say Hello, 1000 brikker (12001180) billede

Produktinformation

A Stop To Say Hello 1000p Find det, der passer perfekt! Ravensburger har noget for enhver voksen, puslespil fra 500 brikker til verdens største med 40.320 brikker - og alt derimellem! Nyd Ravensburger kvalitet med denne familievenlige aktivitet! Fra 14+ år gammel. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
EAN: 4005555011804
Varenr.: D01755
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2Teknikproffset DK135 kr194 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker i 133 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Ravensburger Puslespil - 1000 Brikker - A Stop To Say Hello 1000 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026105 kr17 kr (14%)
9. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026121 kr16 kr (15%)
20. jan. 2026105 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret