Gå til hovedindhold

Educa Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år

EducaPuslespilSøde dyr i klassefotoFamiliehygge og puslespilsglædeEAN: 8412668155176

Farverigt puslespil med søde dyr i klassefoto-stil. 1000 brikker, målgruppe 11+ år, inkl. lim til bevaring. Kvalitetsprodukt fra Educa i Barcelona. Læs mere

Pris fra 109 krtil 336,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 227,25 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,95 kr 12. maj

Sammenlign priser på Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
It's a Class Photo
109 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Educa 1000 It's a Class Photo
111 kr
Til butik
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Klassefoto - 1000 brikker
119 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år
129,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Educa - Puslespil Med 1000 Brikker - Dyr
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Educa Puslespil 1000 - Klassefoto (015517)
130 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pappuslespil, Dyre klassefoto, 1000 pcs
336,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Puzzleshop.dk109 kr109 krKøb
2Proshop DK111 kr150 krKøb
3Nordisk Spil119 kr119 krKøb
4Legebyen DK129,95 kr168,95 krKøb
5Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
6Teknikproffset DK130 kr189 krKøb
7Nova Nordic A/S336,25 kr336,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Educa It's a Class Photo Puslespil 1000 Brikker

Educa

Farverigt puslespil med søde dyr i klassefoto-stil. 1000 brikker, målgruppe 11+ år, inkl. lim til bevaring. Kvalitetsprodukt fra Educa i Barcelona.

• Familiehygge og puslespilsglæde
• Søde dyr i klassefoto

Beskrivelse

Dette fantastiske puslespil fra Educa byder på et charmerende klassefoto med forskellige dyr, der hver især har sin egen personlighed. Med 1000 brikker tilbyder det en underholdende udfordring for alle fra 11 år og opefter. Det færdige puslespil måler 68 x 48 cm og kommer med limsæt, så du kan bevare dit kunstværk når det er færdigt. Brikkerne er fremstillet i høj kvalitet med tykke stykker der passer perfekt sammen. Produceret på Educas faciliteter i Barcelona under strenge kvalitetskontroller med miljøvenlige materialer. Perfekt til hyggestunder alene eller sammen med familie og venner.

Specifikationer

Motiv:Dyre klassefoto
Materiale:Høj kvalitets pap
Producent:Educa, Barcelona
Varenummer:15517
Antal brikker:1000 stk
Anbefalet alder:Fra 11 år
Færdig størrelse:68 x 48 cm
Inkluderet tilbehør:Limsæt til bevaring

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor stort er det færdige puslespil?

Det færdige puslespil måler 68 x 48 cm, hvilket giver en flot størrelse til ophæng eller udstilling.

Hvad er inkluderet i æsken?

Du får 1000 puslespilsbrikker samt et limsæt, så du kan lime og bevare det færdige puslespil permanent.

Hvilken aldersgruppe er puslespillet velegnet til?

Puslespillet anbefales fra 11 år og opefter. Det er velegnet for både teenagere og voksne op til 99 år.

Hvor kommer puslespillet fra?

Dette er et kvalitetsprodukt fra Educa, produceret på deres faciliteter i Sant Quirze del Vallés ved Barcelona under strenge miljø- og kvalitetskontroller.

Er brikkerne af god kvalitet?

Ja, Educa bruger tykke, præcist udskårne brikker i høj kvalitet der passer perfekt sammen og giver en god pusle-oplevelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år

PriceData har fulgt prisen på Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år i 184 dage. Laveste pris i perioden er 79,95 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Pappuslespil med Dyre Klassebillede - 1000 brikker - Fra 11 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026109 kr29,05 kr (36%)
12. maj 202679,95 kr29,05 kr (27%)
6. maj 2026109 kr2 kr (2%)
14. apr. 2026111 kr21,05 kr (23%)
10. mar. 202689,95 kr20,05 kr (18%)
11. feb. 2026110 kr6,04 kr (6%)
7. feb. 2026103,96 kr25,99 kr (20%)
6. feb. 2026129,95 kr10,95 kr (9%)
27. jan. 2026119 kr29,03 kr (32%)
13. jan. 202689,97 kr7,5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret