Gå til hovedindhold

Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612

RatioSejlads og raftingEAN: 8720629960104
Pris fra 1.290 krtil 1.439 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1290 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m
-10%1.290 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m billede

Produktinformation

Kablet er af PUR typen, der er modstandsdygtigt for olie, kemikalier ozon og oxygen. Forlængerkabel EU - Han/hun CEE

Produktspecifikationer

Mærke: Ratio
Kategori: Kabler & stik
EAN: 8720629960104
Varenr.: 53935865397577
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ratio Förlängningskabel 3 x 2.5 mm2 - 15m
1.295 kr
Til butik
Ratio Förlängningskabel 3 x 2.5 mm2 - 15m billede

Produktinformation

Kablet er af PUR typen, der er modstandsdygtigt for olie, kemikalier ozon og oxygen. Forlængerkabel EU - Han/hun CEE213237 - Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15mAmp: 16 AFarve: GulKabel tykkelse: 3 x 2,5 mm²Længde: 15.00 mVolt: 250 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ratio
Kategori: Landstrømskabler
Artikel nr.: 1270612
EAN: 8720629960104
Varenr.: 213237
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612
1.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk1.290 kr1.290 krKøb
2Watski DK1.295 kr1.295 krKøb
3Anyparts1.439 kr1.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612

PriceData har fulgt prisen på Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 1.290 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.348 kr.

Den nuværende pris på 1.290 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Ratio Forlængerkabel 3 x 2.5 mm2 - 15m - 1270612 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.290 kr5 kr (0%)
12. maj 20261.295 kr144 kr (10%)
11. maj 20261.439 kr144 kr (11%)
8. maj 20261.295 kr52,98 kr (4%)
6. maj 20261.347,98 kr52,98 kr (4%)
4. maj 20261.295 kr144 kr (10%)
3. maj 20261.439 kr144 kr (11%)
16. apr. 20261.295 kr144 kr (10%)
9. mar. 20261.439 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret