Gå til hovedindhold

Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A

RapidHæftemaskinerEAN: 7313468601003
Pris fra 47,31 krtil 163,44 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116,13 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.31 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hæfteklammer Rapid Super Strong 24/8 - (5000 stk.)
47,31 kr
Til butik
Hæfteklammer Rapid Super Strong 24/8 - (5000 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rapid
Kategori: Hæfteklammer
Farve: 1
Artikel nr.: 24860100
EAN: 7313468601003
Varenr.: 1768262
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rapid Hæfteklamme SuperStrong 24/8 5000
55 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A
69 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hæfteklammer galvaniseret 24/8 Rapid super strong 5000stk/pak
119,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hæfteklammer Rapid 24/8+ galv.
-9%123,56 kr
Før 136,04 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Hæfteklamme 24/8+ Super Strong Rapid 5000 stk.
163,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47,31 kr86,31 krKøb
2Proshop DK55 kr94 krKøb
3InkClub DK69 kr69 krKøb
4Nova Nordic A/S119,94 kr119,94 krKøb
5RedOffice Konpap123,56 kr123,56 krKøb
6Hertels Boresko163,44 kr163,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A i 140 dage. Laveste pris i perioden er 47,31 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 47,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Rapid Hæfteklamme Rapid SuperStrong 24/8 5000 24860100 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202647,31 kr7,69 kr (14%)
17. feb. 202655 kr2 kr (4%)
5. feb. 202653 kr2 kr (4%)
29. jan. 202655 kr2 kr (4%)
19. jan. 202653 kr1 kr (2%)
13. jan. 202654 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret