Gå til hovedindhold

Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro

RadicoverMobiltelefon – coversEAN: 5712869102805
Pris fra 165 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 29. maj

Sammenlign priser på Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Radicover Strålingsbeskyttet Flipcover iPhone 14 Pro
165 kr
Til butik
Radicover Strålingsbeskyttet Flipcover iPhone 14 Pro billede

Produktinformation

Strålingsbeskyttet mobiltelefon cover i vegansk læder med 3 indbyggede kreditkortlommer og RFID-beskyttelse mod kontaktløst kreditkorttyveri. Anti-strålingsbeskyttelse op til 86%, RFID-beskyttelse mod kontakløst kreditkorttyveri, Beskytter telefonen mod stød og ridser, 3 kreditkortlommer og en lomme til kontanter, Coveret har en stand funktion, så du kan have mobiltelefonen stående på langs, hvis du fx vil se film, Coveret fra Radicover er ikke blot smart og praktisk, men beskytter også mod stråling. Den er perfekt til at opbevare dine væsentligste ting og vigtigst af alt til at beskytte din telefon. Mobilcoveret rummer meget uden at virke for stort og klodset. Den indeholder 3 kreditkortlommer og en lomme til kontanter. Telefonen er placeret sikkert og fast i en robust lomme i coveret. Coveret lukkes magnetisk og sikrer en sikkerhed når du er på farten. Det fungerer også med en stand funktion, så du kan have mobiltelefonen stående på langs, hvis du fx skal se film. Mobilcoveret har en indbygget anti-strålingsembran på fronten, som giver effektiv beskyttelse på op til 86% af de mobile stråler. For den bedste beskyttelse anbefales det at tale i telefon med tegnebogen lukket. Den har en åbning ved højtaler og mikrofon for at opnå maksimal beskyttelse. Coveret har også RFID-beskyttelse, som beskytter dig mod digital tyveri af personlige oplysninger fra dine kort.

Produktspecifikationer

Mærke: Radicover
Kategori: iPhone 14
EAN: 5712869102805
Varenr.: C15690
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro
176 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Radicover - Antistråling Flip Cover - Iphone 14 Pro - Sort
209,95 kr
Til butik
Gå til RadiCover
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fashion Cover - iPhone 14 Pro
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
2Proshop DK176 kr215 krKøb
3Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
4RadiCover229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro

PriceData har fulgt prisen på Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro i 171 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover iPhone 14 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026165 kr6 kr (4%)
29. maj 2026159 kr1 kr (1%)
28. maj 2026160 kr1 kr (1%)
26. maj 2026161 kr1 kr (1%)
25. maj 2026162 kr1 kr (1%)
24. maj 2026163 kr1 kr (1%)
23. maj 2026164 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026165 kr8 kr (5%)
13. dec. 2025173 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret