Gå til hovedindhold

Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort

RadicoverMobiltelefon – coversEAN: 5712869102782
Pris fra 143 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
RADICOVER Strålingsbeskyttet Flipcover Sort - iPhone 13/14
143 kr
Til butik
RADICOVER Strålingsbeskyttet  Flipcover Sort - iPhone 13/14 billede

Produktinformation

Strålingsbeskyttet mobiltelefon cover i vegansk læder med 3 indbyggede kreditkortlpmmer og RFID-beskyttelse mod kontaktløst kreditkorttyveri. Anti-strålingsbeskyttelse op til 86%, RFID-beskyttelse mod kontaktløst kreditkorttyveri, Beskytter telefonen mod stød og ridser, 3 kreditkortlommer og en lomme til kontanter, Coveret har en stand funktion, så du kan have mobiltelefonen stående på langs, hvis du fx vil se film, Coveret fra Radicover er i vegansk læder og det perfekte tilbehør til dem, der vil have alle de væsentligste ting samlet og lige ved hånden. Mobilcoveret rummer meget uden at virke for stort og klodset. Det indeholder 3 kreditkortlommer og en lomme til kontanter. Telefonen fastgøres nemt til et slidstærkt magnetisk cover med god pasform for ekstra beskyttelse. Coveret lukkes med en magnetisk klap for øget sikkerhed, når du er på farten. Det fungerer også med en stand funktion, så du kan have mobiltelefonen stående på langs, hvis du fx vil se film. Mobilcoveret har en indbygget anti-strålingsmembran på fronten, som giver effektiv beskyttelse på op til 86% af de mobile stråler. For den bedste beskyttelse anbefales det at tale med tegnebogen lukket. Den har en åbning ved højtaler og mikrofon for at opnå maksimal beskyttelse. Coveret har også RFID-beskyttelse, som beskytter dig mod digital tyveri af personlige oplysninger fra dine kort, også kaldet skimming.

Produktspecifikationer

Mærke: Radicover
Kategori: iPhone 14
EAN: 5712869102782
Varenr.: C15688
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Radicover Wallet Case Anti-Radiation Flipcover Black - iPhone 13/14
176 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort
209,95 kr
Til butik
Gå til RadiCover
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fashion Cover - iPhone 13/14
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK143 kr192 krKøb
2Proshop DK176 kr215 krKøb
3Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
4RadiCover229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort

PriceData har fulgt prisen på Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Radicover - Strålingsbeskyttelse Wallet Vegansk Læder Iphone 14 Flipcover Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026143 kr1 kr (1%)
29. maj 2026144 kr1 kr (1%)
28. maj 2026145 kr1 kr (1%)
24. maj 2026146 kr1 kr (1%)
21. maj 2026147 kr1 kr (1%)
18. maj 2026148 kr1 kr (1%)
16. maj 2026149 kr1 kr (1%)
14. maj 2026150 kr1 kr (1%)
13. maj 2026151 kr1 kr (1%)
12. maj 2026152 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret