Gå til hovedindhold

raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g

RaacoRedskaberEAN: 5733439100274
Pris fra 6,42 krtil 24,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 18,53 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6.42 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A9-1
-20%6,42 kr
Før 8,06 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Raaco Indsats 55 A9-1 billede

Produktinformation

Dette produkt er skabt med henblik på at maksimere organiseringen og sikre en effektiv opbevaring af forskellige småting og udstyr. Det er designet til at være kompatibelt med flere modulære opbevaringssystemer, herunder populære modeller som Assorter 55,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Tilbehør
EAN: 5733439100274
Varenr.: 136491
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Raaco Indsats A9-1 Raaco
6,49 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Indsats A9-1 H:47Xb:39Xd:55Mm
6,67 kr
Til butik
Indsats A9-1 H:47Xb:39Xd:55Mm billede

Produktinformation

Indsatse for Carry-lite 55, PSC 5-01, PSC 4-01, 250-3 skuffer, compact værktøjskasser og Solar sortimentssystem Indsatsboks klar A9-1 HxBxD: 47x39x55mm Søgetermer: 5497511385 - 100274 - 900037021 - 5733439100274

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Plumbing
EAN: 5733439100274
Varenr.: 8014482440514
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indsats a9-1 h:47xb:39xd:55mm
7,5 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Raaco løs indsats 55 A9-1
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raaco Indsats 55 A9-1
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
INDSATS A9-1 H:47XB:39XD:55MM
9,56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g
13,8 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Raaco - Nr. A9-1 Indsats - 47x55x39 Mm
24,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk6,42 kr6,42 krKøb
2Elvvs.dk6,49 kr6,49 krKøb
3Billigelogvvs.dk6,67 kr6,67 krKøb
4MaintainIt7,5 kr7,5 krKøb
5Specialbutikken8 kr8 krKøb
6Proshop DK9 kr48 krKøb
7EL-GROSSISTEN9,56 kr9,56 krKøb
8CS MEGASTORE DK13,8 kr52,8 krKøb
9Gucca.dk24,95 kr24,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g

PriceData har fulgt prisen på raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 5,91 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 6,55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 6,42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for raaco Insert 55 A9-1, Polypropylen (PP), Transparent, 39 mm, 55 mm, 47 mm, 12 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266,42 kr
30. maj 20266,49 kr
23. maj 20266,42 kr
22. maj 20266,49 kr
15. maj 20266,42 kr
14. maj 20266,49 kr
2. maj 20266,42 kr
1. maj 20266,43 kr
18. apr. 20266,42 kr
17. apr. 20266,43 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret