Gå til hovedindhold

raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm

RaacoRedskaberEAN: 5733439136280
Pris fra 324 krtil 432,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 108,5 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raaco CarryLite 55 5x10-50
324 kr
Til butik
Raaco CarryLite 55 5x10-50 billede

Produktinformation

Sortimentsæske med indsatse af typen A9-1. Forsynet med 2 skydelåse, håndtag og 2 røde mærker ved skydelåsene, som indikerer om æsken er lukket korrekt. Udstyret med U-profiler i låget, som sikrer indholdet bliver på plads under transport.

Produktspecifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Vaerktoejskasser og lagersystemer
Artikel nr.: 5733439136280
EAN: 5733439136280
Varenr.: 2972655
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sortimentskasse CarryLite 55 5x10-50, inkl. 50 indsatse, bl - Raaco
392 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SORTIMENTSBOKS CL55-50 M/INDSA.
395,11 kr
Til butik
SORTIMENTSBOKS CL55-50 M/INDSA. billede

Produktinformation

Carry-lite sortimentbokse består af tre størrelser særdeles robuste bokse. Produceret i slagfast og brudsikkert plast. Sammen med Safe Box kan du sammensætte det i et utal af kombinationer og kan stables eller monteres i bilen

Produktspecifikationer

Mærke: RAACO
EAN: 5733439136280
Varenr.: 15842160574799
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm
404 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sortimentsboks Cl55-50 M/Indsa.
415,22 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Carry Lite 55 5x10-50 57×413×330
-18%416,18 kr
Før 507,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sortimentsboks cl55-50 m/indsa.
432,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK324 kr363 krKøb
2WATTOO.DK392 kr392 krKøb
3EL-GROSSISTEN395,11 kr395,11 krKøb
4CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb
5Billigelogvvs.dk415,22 kr415,22 krKøb
6Globaltools.dk416,18 kr416,18 krKøb
7MaintainIt432,5 kr432,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm

PriceData har fulgt prisen på raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm i 149 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for raaco CarryLite 55, Værktøjskasse, Polykarbonat (PC), Polypropylen, Blå, Transparent, 10 kg, Hængsel, 413 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026324 kr59 kr (15%)
13. maj 2026383 kr8 kr (2%)
12. maj 2026375 kr51 kr (16%)
6. maj 2026324 kr51 kr (14%)
5. maj 2026375 kr51 kr (16%)
30. apr. 2026324 kr62,51 kr (16%)
27. apr. 2026386,51 kr62,51 kr (19%)
16. apr. 2026324 kr62,51 kr (16%)
15. apr. 2026386,51 kr62,51 kr (19%)
26. mar. 2026324 kr62 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret