Gå til hovedindhold

R-Go Tools R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv

R-Go ToolsComputer – tilbehørEAN: 8719274490463
Pris fra 486 krtil 648,8 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 162,8 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 9. apr.

Sammenlign priser på R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 486 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
R-go Tools Wired He Mouse - Large Usb-a Mus
-0%486 kr
Før 486,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
R-go Tools Wired He Mouse - Large Usb-a Mus billede

Produktinformation

En større, prisvenlig og grebvenlig vertikalmus.

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: RGOHELA
EAN: 8719274490463
Varenr.: 5011016376
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv
492 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
R-Go Tools HE Mouse Vertical Right, Large
629 kr
Til butik
R-Go Tools HE Mouse Vertical Right, Large billede

Produktinformation

R-Go Tools HE Mouse Vertical Right Large (varenummer: RGOHELA) er en ergonomisk vertikal mus designet til at reducere belastning på underarmen og håndleddet. Musen understøtter en naturlig håndskaksposition, som forebygger muskelspændinger og gør længerev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 8719274490463
Varenr.: 16876
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
R-Go HE Break Large vertikal
648,8 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK486 kr572,25 krKøb
2CompuMail DK492 kr492 krKøb
3Ultrashop629 kr629 krKøb
4RedOffice Konpap648,8 kr648,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv

PriceData har fulgt prisen på R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv i 144 dage. Laveste pris i perioden er 480 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 486 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Stor (over 185mm), Højre, med kabel Kabling Sort Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026486 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026480 kr6 kr (1%)
8. apr. 2026486 kr25 kr (5%)
2. apr. 2026511 kr25 kr (5%)
28. feb. 2026486 kr6 kr (1%)
22. feb. 2026480 kr139 kr (22%)
10. jan. 2026619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret