Gå til hovedindhold

R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort

R-Go ToolsComputer – tilbehørEAN: 8719274491668
Pris fra 686 krtil 909 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 644 kr 27. mar.

Sammenlign priser på R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 686 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
R-go Tools He Break Ergonomic Mouse Small Right Handed Bluetooth Mus
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
R-go Tools He Break Ergonomic Mouse Small Right Handed Bluetooth Mus billede

Produktinformation

Med pauseindikator Naturlig ergonomisk form Stimulerer blodcirkulationen Forskellige størrelser, venstre og højre Knapper, der kan tilpasses

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: RGOHBRSWLBL
EAN: 8719274491668
Varenr.: 5020001818
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
R-Go HE Break Optisk Trådløs Sort
773 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort
773 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
R-Go Tools HE Break ergonomisk vertikal mus - lille, højrehånd, kablet, sort
889 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
R-Go Tools HE Break ergonomisk vertikal mus - lille, højrehånd, kablet, sort
909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK686 kr772,25 krKøb
2CompuMail DK773 kr773 krKøb
3Proshop DK773 kr812 krKøb
4Boligcenter DK889 kr889 krKøb
5Vivas DK909 kr988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 644 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 676 kr.

Den nuværende pris på 686 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for R-Go Tools R-Go HE Break - vertical mouse - small AGR certified for hand size ˂165 mm - Bluetooth 5.0 - black - Vertical mouse - Optisk - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026686 kr31 kr (5%)
23. maj 2026655 kr2 kr (0%)
14. maj 2026657 kr16 kr (2%)
13. maj 2026673 kr7 kr (1%)
11. maj 2026680 kr6 kr (1%)
10. maj 2026686 kr31 kr (5%)
9. apr. 2026655 kr23 kr (3%)
8. apr. 2026678 kr7 kr (1%)
7. apr. 2026685 kr7 kr (1%)
6. apr. 2026678 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret