Gå til hovedindhold

R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv

R-Go ToolsComputer – tilbehørEAN: 8719274490456
Pris fra 492 krtil 812,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 320,5 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Venstre, Med kabel Kabling Sort Sølv
492 kr
Til butik
R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Venstre, Med kabel Kabling Sort Sølv billede

Produktinformation

R-Go Ergonomic mouse HE Break - Mus - ergonomisk - venstrehåndet - 5 knapper - kablet - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RGOHELE
EAN: 8719274490456
Varenr.: 989545244
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
R-go Tools He Vertical Medium Left Usb-a Mus
499 kr
Til butik
R-go Tools He Vertical Medium Left Usb-a Mus billede

Produktinformation

Ergonomisk venstrehåndsform vinklet i 70°, passer mellemstore hænder på 175–195 mm Reducerer belastning på håndleddet ved at holde hånden i en neutral, afslappet position Fem knapper og et lodret Scroll-hjul gør dokumentnavigation hurtigere Justerbar 2400 dpi over 5 tilstande giver præcis markørkontrol Kablet USB-A med 1,68 m kabel, plug-and-play med Windows, Mac, Linux...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: RGOHELE
EAN: 8719274490456
Varenr.: 5011016375
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv
544 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
R-Go HE Break Medium vertikal
621,4 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk mus R-Go HE Break med pausesoftware, medium venstrehånd, kablet, sort
709 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk mus R-Go HE Break med pausesoftware, medium venstrehånd, kablet, sort
729 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
R-Go HE Mouse, Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Venstre,
812,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK492 kr492 krKøb
2Dustin DK499 kr585,25 krKøb
3Proshop DK544 kr583 krKøb
4RedOffice Konpap621,4 kr621,4 krKøb
5Boligcenter DK709 kr709 krKøb
6Vivas DK729 kr808 krKøb
7HUMA.dk812,5 kr812,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv

PriceData har fulgt prisen på R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv i 100 dage. Laveste pris i perioden er 486 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 496 kr.

Den nuværende pris på 492 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for R-Go Tools R-Go HE Mouse Vertical Mouse Medium Left - Ergonomisk mus - 5 knapper - Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026492 kr1 kr (0%)
14. maj 2026493 kr21 kr (4%)
12. maj 2026514 kr15 kr (3%)
10. maj 2026499 kr7 kr (1%)
1. apr. 2026492 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026495 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026499 kr7 kr (1%)
8. mar. 2026492 kr7 kr (1%)
4. mar. 2026499 kr7 kr (1%)
1. mar. 2026492 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret