Gå til hovedindhold

Acme Made R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort

Acme MadeMus og trackballsEAN: 8719274491613
Pris fra 643 krtil 909 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 1. apr.

Sammenlign priser på R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 643 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort
643 kr
Til butik
R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort billede

Produktinformation

R-Go Ergonomic mouse HE Break - Mus - ergonomisk - højrehåndet - 5 knapper - trådløs - Bluetooth 5.0 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Artikel nr.: RGOHEWL
EAN: 8719274491613
Varenr.: 1000231090
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acme Made R-Go Ergonomic mouse HE Break - Mus - 5 knapper - Sort
648 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
R-Go Tools HE Mouse Vertical Mouse Right
839 kr
Til butik
R-Go Tools HE Mouse Vertical Mouse Right billede

Produktinformation

R-Go Tools HE Mouse Vertical Mouse Right RGOHEWL Oplev ultimativ komfort med R-Go Tools HE Mouse Vertical Mouse Right. Denne ergonomisk designede vertikale mus hjælper med at reducere belastningen på underarmen og håndleddet ved at placere hånden i en nat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Kategori: Forside
EAN: 8719274491613
Varenr.: 48068
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk mus - R-Go HE Bluetooth, medium, sort
889 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk mus - R-Go HE Bluetooth, medium, sort
909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK643 kr643 krKøb
2Proshop DK648 kr687 krKøb
3Ultrashop839 kr839 krKøb
4Boligcenter DK889 kr889 krKøb
5Vivas DK909 kr988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort

PriceData har fulgt prisen på R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 737 kr.

Den nuværende pris på 643 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for R-Go HE Mouse Ergonomisk mus, Medium (165-195mm), Højre, Trådløs Trådløs Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026643 kr5 kr (1%)
12. maj 2026648 kr55 kr (8%)
22. apr. 2026703 kr76 kr (10%)
21. apr. 2026779 kr60 kr (7%)
20. apr. 2026839 kr166 kr (25%)
19. apr. 2026673 kr166 kr (20%)
18. apr. 2026839 kr166 kr (25%)
11. apr. 2026673 kr106 kr (14%)
9. apr. 2026779 kr135 kr (21%)
3. apr. 2026644 kr135 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret