Gå til hovedindhold

Solar Plus Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger

Solar PlusRøgalarmerEAN: 7320896011427
Pris fra 179 krtil 207,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,5 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger
179 kr
Til butik
Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer.  9V batteri medfølger billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Alarmer
Farve: 1
Artikel nr.: 601142
EAN: 7320896011427
Varenr.: 4722987
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Housegard SA411S Røgalarm 230V - 9V Batteribackup - Sammenkobling op til 38 stk
185 kr
Til butik
Housegard SA411S Røgalarm 230V - 9V Batteribackup - Sammenkobling op til 38 stk billede

Produktinformation

Housegard SA411S Røgalarm 230V – 9V Batteribackup – Sammenkobling op til 38 stk Housegard SA411S er en 230V røgalarm til fast installation med 9V batteribackup. Alarmen kan sammenkobles med op til 38 enheder, så alle alarmer aktiveres samtidig

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Røgalarmer
EAN: 7320896011427
Varenr.: 2378063
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
SA411S OPTISK RØGALARM 240V M BACKUP/PAUSEFUNKTION
190,13 kr
Til butik
SA411S OPTISK RØGALARM 240V M BACKUP/PAUSEFUNKTION billede

Produktinformation

SA411S optisk røgalarm med 240V drift og backup sikrer pålidelig overvågning af røgudvikling i hjemmet eller på arbejdspladsen. Den indbyggede pausefunktion giver brugeren mulighed for midlertidigt at deaktivere alarmen uden at afbryde den samlede sikkerh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sensorer
EAN: 7320896011427
Varenr.: 15256423203142
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rgalarm, 230V, med 9V batteri backup
193 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Røgalarm 230V, Med 9V Batteri Backup
202,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Røgalarm 230v, med 9v batteri backup
207,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
2Elvvs.dk185 kr185 krKøb
3EL-NETSALG190,13 kr190,13 krKøb
4WATTOO.DK193 kr193 krKøb
5Billigelogvvs.dk202,21 kr202,21 krKøb
6MaintainIt207,5 kr207,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger

PriceData har fulgt prisen på Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger i 181 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Røgalarm 230V. Med 9V batteribackup. Sammenkobling op til 38 røgalarmer. 9V batteri medfølger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026179 kr2 kr (1%)
2. jun. 2026177 kr2 kr (1%)
30. maj 2026179 kr2 kr (1%)
28. maj 2026177 kr1 kr (1%)
25. maj 2026178 kr2 kr (1%)
22. maj 2026180 kr2 kr (1%)
20. maj 2026182 kr2 kr (1%)
18. maj 2026184 kr1 kr (1%)
6. maj 2026185 kr2,5 kr (1%)
5. maj 2026187,5 kr4,5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret