Gå til hovedindhold

ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver

EsyluxRøgalarmerEAN: 4015120018947
Pris fra 267 krtil 376,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 109,25 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
ESYLUX PROTECTOR K Rgalarm, 230 V med batteribackup
267 kr
Til butik
ESYLUX PROTECTOR K Rgalarm, 230 V med batteribackup billede

Produktspecifikationer

Mærke: Esylux
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Alarmer & klokker Rgalarm
EAN: 4015120018947
Varenr.: 5401055588
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Esylux Protector røgalarm, 230V, hvid
267 kr
Til butik
Esylux Protector røgalarm, 230V, hvid billede

Produktinformation

Røgalarm 230V med fast strøm og høj driftssikkerhed Du får en pålidelig røgalarm til hjemmet, hvor sikkerhed er tænkt ind i hverdagen. Denne brandalarm er tilsluttet 230V, så du slipper for hyppige batteriskift. Den diskrete, hvide form passer naturligt i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esylux
Kategori: Hus & hjem
Farve: Hvid
EAN: 4015120018947
Varenr.: 4285018949
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RØGALARM 230V M. 9V BACKUP, PROTECTOR K
271,55 kr
Til butik
RØGALARM 230V M. 9V BACKUP, PROTECTOR K billede

Produktinformation

Vigtigt: Det anbefales en selvstændig gruppe uafhængig af bygningens øvrige el installation Fotoelektrisk røgalarm til 230V-drift, med integreret relædriver til PROTECTOR K-koblingsrelæ. Automatisk selvtest for ekstra sikkerhed, med fejlfunktionsvisning.

Produktspecifikationer

Mærke: ESYLUX
Kategori: Gas- & Røgalarmer
EAN: 4015120018947
Varenr.: 15840118407503
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
RØGALARM 230V M. 9V BACKUP, PROTECTOR K
271,55 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esylux Protector røgalarm, 230V, hvid
289 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver
296 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Røgalarm 230v m. 9v backup, protector k
296,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Esylux Protector røgalarm, 230V, hvid
299 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Esylux Protector røgalarm, 230V, hvid
309 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Esylux PROTEKTOR Røgalarm K 230V m/9V Batteribackup, f/sammenkobling for op til 30 stk.
319 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ESYLUX Protector K Røgalarm, 230 V, Hvid, Med relædriver
376,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK267 kr267 krKøb
2LavprisEl267 kr267 krKøb
3EL-GROSSISTEN271,55 kr271,55 krKøb
4EL-NETSALG271,55 kr271,55 krKøb
5LavprisVVS289 kr289 krKøb
6CS MEGASTORE DK296 kr335 krKøb
7MaintainIt296,25 kr296,25 krKøb
8BilligVVS DK299 kr299 krKøb
9Greenline309 kr309 krKøb
10Elvvs.dk319 kr319 krKøb
11vvsfittings.dk376,25 kr376,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver

PriceData har fulgt prisen på ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver i 176 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 310 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ESYLUX Røgalarm 230V med 9V batteri backup, sammenkobling op til 30 røgalarmer. Protektor K med integreret relædriver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026267 kr8,87 kr (3%)
7. maj 2026258,13 kr8,87 kr (3%)
6. maj 2026267 kr8,87 kr (3%)
27. apr. 2026258,13 kr1,13 kr (0%)
25. apr. 2026257 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026254 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026257 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026254 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026253 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026254 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret