Gå til hovedindhold

Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior)

All By VossLinned og sengetøjEAN: 5768894019342
Pris fra 598 krtil 699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 598 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior)
598 kr
Til butik
Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior) billede

Produktinformation

Tag på en spændende tidsrejse til dinosaurernes æra med det unikke DINO sengetøj. De smukt illustrerede dinosaurer vækker børns fantasi og skaber en sjov og tryg atmosfære i børneværelset. Inspireret af fortidens kæmper og deres eventyrlige verden er dett...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gaveidé til børn
Farve: Mintgrøn
Størrelse: 100x140cm(Junior)
EAN: 5768894019342
Varenr.: 5565
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Junior sengetøj, Dino Green/Beige 100x140 cm
699 kr
Til butik
Junior sengetøj, Dino Green/Beige 100x140 cm billede

Produktinformation

Sengetøjet er skabt gennem et designsamarbejde mellem ALL BY VOSS og Quilts of Denmark, som begge har mange års erfaring med at producere og udvikle sengetøj af højeste kvalitet. Begge parter har sikret, at sengetøjet lever op til deres høje standarder for kvalitet og produktion. Derfor er det fremstillet af en EU-baseret producent, der leverer bomuld af den fineste kvalitet, så du og din familie kan sove trygt og godt. Specifikationer: Materiale: 100% Bomuldssatin TC300 OEKO-TEX klasse 1-certificeret, hvilket betyder, at produktet ikke indeholder skadelige stoffer Dansk design – Fremstillet i EU Dynebetræk: 100x140 cm + pudebetræk 40x45 cm Praktisk lynlås i dynebetrækket og flaplukning i pudebetrækket Leveres i en genanvendelig stofpose Vaskeanvisning: Maskinvask ved 60 grader Tåler tørretumbler Stryges ved høj varme Vaskes separat første gang Bør ikke vaskes med frotté...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: All By Voss
Kategori: 4171
EAN: 5768894019342
Varenr.: c0bfa21a-4153-4e4a-890c-8c07bd3f14ff
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Junior sengetøj, Dino Green/Beige 100x140 cm
699 kr
Til butik
Junior sengetøj, Dino Green/Beige 100x140 cm billede

Produktinformation

Sengetøjet er resultatet af et designsamarbejde mellem ALL BY VOSS og Quilts of Denmark, som begge har mange års erfaring med at producere og udvikle sengetøj af højeste kvalitet. Begge parter har lagt vægt på, at sengetøjet lever op til deres høje standarder for kvalitet og produktion. Derfor er det blevet fremstillet af en EU-baseret producent, der leverer bomuld af den fineste kvalitet, så du og din familie kan sove trygt og godt. Specifikationer: Materiale: 100% Bomuldssatin TC300 OEKO-TEX klasse 1-certificeret, hvilket betyder, at produktet ikke indeholder skadelige stoffer. Dansk design – Fremstillet i EU. Dynebetræk: 100x140 cm + pudebetræk 40x45 cm. Praktisk lynlås i dynebetrækket og flaplukning i pudebetrækket.  Leveres i genanvendelig stofpose. Vaskeanvisning: Maskinvask ved 60 grader. Tåler tørretumbler. Stryges ved høj varme. Vaskes separat første gang. Bør ikke vaskes med frotté...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: All By Voss
Kategori: Junior sengetøj
EAN: 5768894019342
Varenr.: c0bfa21a-4153-4e4a-890c-8c07bd3f14ff

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Home Feeling598 kr598 krKøb
2Pixizoo DK699 kr699 krKøb
3BabySam DK699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior)

PriceData har fulgt prisen på Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 598 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 649 kr.

Den nuværende pris på 598 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Quilts of Denmark DINO Sengetøj All By Voss - 100x140 cm (Junior) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026598 kr101 kr (14%)
16. maj 2026699 kr101 kr (17%)
15. maj 2026598 kr101 kr (14%)
14. maj 2026699 kr101 kr (17%)
28. mar. 2026598 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret