Gå til hovedindhold

Vikan Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%

Vikanskum & spandeEAN: 5705020007125
-20%Pris: 47,3 kr
1 forhandler
Før 59,13 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.3 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%
-20%47,3 kr
Før 59,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% billede

Produktinformation

Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 gDenne praktiske quickkobling fra Nito er den perfekte løsning til hurtig og nem tilslutning af vandpistoler og andre vandbaserede redskaber. Med en størrelse på 0,5 tommer passer den til de flest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: skum & spande
EAN: 5705020007125
Varenr.: 47429079007569

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten47,3 kr47,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% i 154 dage. Laveste pris i perioden er 47,3 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 59,13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 47,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Quickkobling, Nito, grå, 0,5 tommer, forkromet messing, 50 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202647,3 kr11,83 kr (20%)
31. dec. 202559,13 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret