Gå til hovedindhold

Lautapelit Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år +

LautapelitBrætspilEAN: 6430018274652
Pris fra 227 krtil 349,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 122,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år + og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lautapelit Quest for El Dorado (Nordic+EN)
227 kr
Til butik
Lautapelit Quest for El Dorado (Nordic+EN) billede

Produktinformation

Quest for Eldorado er et sjovt familieeventyr, der tager spillerne med i rollen som ekspeditionsledere, der vil være de første til at finde vejen til det legendariske El Dorado. Spillerne udstyrer deres ekspeditioner og rejser gennem Sydamerikas tætte jungle. På deres vej møder de indfødte, guider, forskere og andre mennesker, som kan være værdifulde på deres søgen efter Eldorado.

Produktspecifikationer

Mærke: Lautapelit
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: LPFI7465
EAN: 6430018274652
Varenr.: 2921540
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lautapelit - Quest for El Dorado - brætspil
255 kr
Til butik
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Quest for El Dorado - Nordisk
269 kr
Til butik
Quest for El Dorado - Nordisk billede

Produktinformation

Quest for El Dorado I Quest for El Dorado er I ekspeditionsledere, der forsøger at komme hen til den sagnomspundne, legendariske og gyldne by, El Dorado. Men vejen derhen er fyldt med farer og utilregneligt terræn den sydamerikanske jungle er ikke for sa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spilbræt
EAN: 6430018274652
Varenr.: 54244141662556
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Quest for El Dorado
269 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Quest for Eldorado strategispel
282 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år +
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år + koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år + koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb
3Nordisk Spil269 kr269 krKøb
4Lad-os-Spille.dk269 kr269 krKøb
5Teknikproffset DK282 kr341 krKøb
6Legebyen DK349,95 kr388,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år +

PriceData har fulgt prisen på Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år + i 176 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år +. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Quest For El Dorado (nordic) - Spilbræt - Fra 10 år + de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026227 kr9 kr (4%)
24. maj 2026236 kr8,95 kr (4%)
23. maj 2026244,95 kr1,05 kr (0%)
22. maj 2026246 kr1,05 kr (0%)
6. maj 2026244,95 kr1,05 kr (0%)
16. apr. 2026246 kr5 kr (2%)
15. apr. 2026241 kr5 kr (2%)
25. mar. 2026246 kr6,01 kr (3%)
24. mar. 2026239,99 kr6,01 kr (2%)
23. mar. 2026246 kr6,01 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret