Gå til hovedindhold

Lenovo Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8

LenovoNetværkskablerEAN: 0195892103172
Pris fra 677 krtil 1.189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 512 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 553 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 677 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8
677 kr
Til butik
Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Netværkskabler
Farve: 3
Artikel nr.: 4XC1Q24438
EAN: 0195892103172
Varenr.: 20906278
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad Quectel EM061K-GL - LTE-A - M.2
677 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad Quectel EM061K-GL - LTE-A - M.2 billede

Produktinformation

ThinkPad Quectel EM061K-GL LTE-A CAT6 M.2 WWAN Module tilføjer integreret mobilt bredbånd til kompatible systemer med et M.2 LTE-A Category 6-design. LTE-A CAT6-ydeevne: Understøtter teoretiske hastigheder op til 300 Mbps download og 50 Mbps upload for hurtige mobile dataforbindelser. M.2-formfaktor: Designet i en M.2-formfaktor for at hjælpe med at forenkle skift mellem forskellige moduler. Valgfri indbygget eSIM: Indeholder understøttelse af indbygget eSIM (valgfrit) for at strømline mobil aktivering, hvor det er relevant. Verdensdækkende dækning: Understøtter verdensdækkende LTE-A og UMTS/HSPA+-dækning for bred netværkskompatibilitet under rejser. Forbedret positionering: Giver hurtigere, mere præcis og mere pålidelig positioneringsfunktionalitet. En praktisk ThinkPad WWAN-opgradering til at tilføje LTE-A-forbindelse og pålidelig mobil adgang flere steder.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Modem Mobilt WiFi
Artikel nr.: 4XC1Q24438
EAN: 0195892103172
Varenr.: 3279834
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Quectel EM061K-GL Trådløs mobilmodem Intern
727 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4xc1q24438 Netværkskort Intern Wwan
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LENOVO ThinkPad Quectel EM061K-GL
1.009 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Quectel EM061K-GL - Wireless
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK677 kr716 krKøb
2Proshop DK677 kr716 krKøb
3CompuMail DK727 kr727 krKøb
4Dustin DK806 kr892,25 krKøb
5Komplett DK1.009 kr1.009 krKøb
6Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8

PriceData har fulgt prisen på Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 553 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 627 kr.

Den nuværende pris på 677 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Quectel EM061K-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21R8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026677 kr19 kr (3%)
1. jun. 2026658 kr12 kr (2%)
31. maj 2026670 kr12 kr (2%)
23. maj 2026658 kr4 kr (1%)
21. maj 2026654 kr1 kr (0%)
20. maj 2026653 kr32 kr (5%)
14. maj 2026621 kr3 kr (0%)
26. apr. 2026618 kr3 kr (0%)
25. apr. 2026621 kr11 kr (2%)
19. apr. 2026632 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret