Gå til hovedindhold

LogiLink Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering

LogiLinkBeslag til 3 skærmerEAN: 4052792078688
Pris fra 1.053 krtil 1.219 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1053 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Monitorfäste Quad 17-32" Aluminium
-14%1.053 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Monitorfäste Quad 17-32" Aluminium billede

Produktinformation

Skrivbordsfäste Quad för 17–32-tums bildskärmar, För 4st 17–32-tums bildskärmar, Inbyggd kabelhantering, VESA 75x75 och 100x100, Skruvtvingsfäste och monteringsdetaljer för hålmontering, Höj din bildskärm och frigör utrymme på skrivbordet, Det eleganta skrivbordsfästet för bildskärmar gör att du kan förlänga, luta och svänga bildskärmen för bästa möjliga visning. Inkluderar även kabelklämma i armen som håller kablarna på plats och allt organiserat. Rymlig och ergonomisk design, Frigör utrymme på skrivbordet, avlasta nacken och skapa en bättre arbetsställning för ökad produktivitet. Du kan ställa in dina skärmar på en bekväm ögonhöjd. Smidiga och flexibla justeringar, Erbjuder exceptionell rörelsefrihet och höjdjusteringar. Vrid, sväng och luta enkelt för att få önskad betraktningsvinkel. Elegant och modernt utseende, Den enkla, smidiga designen på fästet gör det enkelt att hålla ordning på kablarna, så att ditt skrivbord ser rent och snyggt ut. Enkel installation, Snabb installation med avtagbar VESA-platta och klämma eller genomföring för montering på skrivbordet. Specifikationer, Skärmstorlek: 17–32 tum, Antal skärmar: 4, Viktkapacitet: Upp till 6 kg per arm, VESA-kompatibel: 75x75, 100x100, Lutningsområde: -30°/+90, Svängningsområde: -90°/+90, Skärmrotation: -180°/+180, Armens fulla utsträckning: 44,7 cm, Stolpens höjd: 78,8 cm, Kabelhantering: Ja, Material: Aluminium, stål, plast, Rekommenderad skrivbordstjocklek: Klämma: 10–80 mm; Hålmontering: 10–40 mm, Mått: 101 x 12,8 x 119 cm, Färg: Silver, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Monitor arme og beslag
EAN: 4052792078688
Varenr.: D35828
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Quad monitorbeslag - 4 skærme - 17-32"
1.169 kr
Til butik
Quad monitorbeslag - 4 skærme - 17-32" billede

Produktinformation

Quad monitorbeslag til fire skærme på 17-32 tommer giver dig fuld kontrol over placeringen af hver enkelt skærm. Beslaget er velegnet til skærme, arbejdsstation og hjemmekontor, og samler op til fire skærme i én monteret løsning. Beslaget er beregnet til skærme på 17-32 tommer og bærer 6 kg pr. arm. Det passer til skærme med VESA 75x75 og 100x100, som dækker de mest almindelige skærmophæng. Fire arme – hver skærm præcis hvor du vil have den Med tilt fra -30° til +90°, swivel fra -90° til +90° og rotation fra -180° til +180° kan du vinkle hver skærm, så den passer til din arbejdsstilling. Armens rækkevidde på 44,7 cm gør det muligt at trække skærmene tæt på dig eller skubbe dem længere væk, alt efter hvordan du arbejder. Fleksibel montering og indbygget kabelstyring Montering med bordklemme (10-80 mm) eller hulmontering (10-40 mm) gør, at beslaget kan bruges på forskellige typer skriveborde. Indbygget kabelstyring samler kablerne ét sted. Stolpehøjden på 78,8 cm og dimensionerne på 101 × 12,8 × 119 cm giver højde og bredde til at placere skærmene, som du ønsker. Beslaget er udført i aluminium, stål og plast i sølv. I pakken: quad monitorfeste, skruer og monteringskit, VESA-plader, brugervejledning.

Produktspecifikationer

Mærke: Logilink
Kategori: Beslag til 3 skærmer
Artikel nr.: A16232
EAN: 4052792078688
Varenr.: 70562
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering
-13%1.219 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering billede

Produktinformation

Forvandl din arbejdsplads med vores Quad Monitor Desk Mount, designet til skærme på 17-32 tommer. Forestil dig et ryddeligt skrivebord, hvor dine skærme svæver ubesværet og er klar til at justeres efter dine behov. Dette beslag forbedrer ikke kun dine skærme, men også din produktivitet og giver ethvert kontor et elegant og moderne touch. Maksimer skrivebordspladsen og minimer rod. Ubesværet skærmjustering for optimale betragtningsvinkler. Indbygget kabelhåndtering for en ryddelig opsætning. Forbedrer ergonomisk kropsholdning og reducerer nakkebelastning. Nem installation med alsidige monteringsmuligheder. Forestil dig et arbejdsområde, hvor alt er inden for rækkevidde, men hvor intet er i vejen. Vores Quad Monitor Desk Mount tilbyder jævne, fleksible justeringer, så du nemt kan vippe, dreje og rotere dine skærme. Dets elegante design holder kablerne pænt organiseret og opretholder et rent og professionelt udseende. Klar til at revolutionere din skrivebordsopsætning? Læg i kurven for at opleve forskellen. Specifikationer Skærmstørrelse: 17-32 tommer Antal skærme: 4 Vægtkapacitet: Op til 6 kg pr. arm VESA-kompatibel: 75x75, 100x100 Hældningsområde: -30°/+90° Drejeområde: -90°/+90° Skærmrotation: -180°/+180° Armforlængelse: 44,7 cm Stanghøjde: 78,8 cm Kabelhåndtering: Ja Materiale: Aluminium, stål, plastik Anbefalet bordtykkelse: Klemme: 10-80 mm; Gennemføring: 10–40 mm Mål: 101 x 12,8 x 119 cm Farve: Sølv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 7.84g
Artikel nr.: ONC-A16232
EAN: 4052792078688
Varenr.: 158434

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.053 kr1.122 krKøb
2Av-Cables DK1.169 kr1.169 krKøb
3Estore DK1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering

PriceData har fulgt prisen på Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering i 80 dage. Laveste pris i perioden er 1.053 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.150 kr.

Den nuværende pris på 1.053 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Quad Monitor Mount 17-32" med kabelhåndtering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 20261.053 kr3 kr (0%)
27. apr. 20261.056 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.057 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.058 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.059 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.058 kr141 kr (12%)
9. apr. 20261.199 kr90 kr (7%)
3. apr. 20261.289 kr90 kr (8%)
30. mar. 20261.199 kr270 kr (18%)
14. mar. 20261.469 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret