Gå til hovedindhold

QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server

QNAPEAN: 4711103082393
Pris fra 31.016 krtil 31.248 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30.322 kr 26. mar.

Sammenlign priser på QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31016 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP TVS-h874T 8Moduler
31.016 kr
Til butik
QNAP TVS-h874T 8Moduler billede

Produktinformation

QNAP TVS-h874T - NAS-server - 8 bays - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD, 60 - RAM 32 GB - 2.5 Gigabit Ethernet - iSCSI support

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TVS-H874T-I7-32G
EAN: 4711103082393
Varenr.: 1001684556
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server
31.248 kr
Til butik
QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server billede

Produktinformation

NAS-server med dual Thunderbolt 4-porte, 12-core 12. generation Intel Core i7, 32 GB DDR4 hukommelse, PCIe Gen4-udvidelse og 4K HDMI-udgang for at fremskynde mediearbejdsflow og efterproduktionsopgaver. QNAP NAS server er bygget til kreativt arbejde og teams og tilbyder hardwaretranskodning, NVMe SSD-volumener og SSD-cache for at accelerere redigering, browsing og store filoverførsler. Dobbelt Thunderbolt 4 til direkte Mac/Windows-forbindelse og One‑Touch‑Copy import fra USB4/USB3.2 Type‑C-drev 12-core Intel Core i7 med Intel UHD Graphics 770 til hardwareaccelereret transkodning (1,5× hurtigere realtids-transkodning) 32 GB DDR4 installeret (udvideligt), plus dobbelt M.2 NVMe-slots til hurtige redigeringsvolumener og cache To PCIe Gen4-slots og indbyggede 2,5GbE-porte med understøttelse af at tilføje højere-hastigheds netværkskort ZFS-baseret QuTS hero OS med datasef-healing, RAID Z-understøttelse og samarbejdsværktøjer som Qsync, Qsirch og Qfiling Centralt lager, lav-latens cloud-gateway-understøttelse og bred protokolkompatibilitet gør det velegnet til multi-bruger redigeringsmiljøer på tværs af Windows, macOS og Linux.

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: NAS Server
Artikel nr.: TVS-H874T-I7-32G
EAN: 4711103082393
Varenr.: 3238809

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK31.016 kr31.016 krKøb
2Proshop DK31.248 kr31.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server

PriceData har fulgt prisen på QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server i 177 dage. Laveste pris i perioden er 28.175 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 43.661 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30.599 kr.

Den nuværende pris på 31.016 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for QNAP TVS-H874T-I7-32G - NAS-Server de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202631.016 kr25 kr (0%)
2. jun. 202631.041 kr48 kr (0%)
30. maj 202631.089 kr36 kr (0%)
29. maj 202631.125 kr38 kr (0%)
28. maj 202631.163 kr36 kr (0%)
27. maj 202631.199 kr86 kr (0%)
26. maj 202631.285 kr49 kr (0%)
25. maj 202631.334 kr62 kr (0%)
24. maj 202631.396 kr48 kr (0%)
23. maj 202631.444 kr74 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret