Gå til hovedindhold

QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet

QNAPNetværkskort og -adaptereEAN: 4711103084236
Pris fra 3.158 krtil 3.424 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.123 kr 9. apr.

Sammenlign priser på QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3158 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet
3.158 kr
Til butik
QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

QNAP QXG-25G2SF-E810 - Netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 25 Gigabit SFP28 x 2 - for P/N: CAB-DAC15M-SFP28, CAB-DAC30M-SFP28, TRX-10GITSFPP-SR, TRX-25GSFP28-SR

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QXG-25G2SF-E810
EAN: 4711103084236
Varenr.: 1001625919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QXG-25G2SF-E810 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2
3.424 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.158 kr3.158 krKøb
2Proshop DK3.424 kr3.424 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.115 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 3.162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.143 kr.

Den nuværende pris på 3.158 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for QNAP QXG-25G2SF-E810 Netværksadapter 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.158 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.162 kr4 kr (0%)
12. maj 20263.158 kr1 kr (0%)
18. apr. 20263.157 kr32 kr (1%)
16. apr. 20263.125 kr2 kr (0%)
9. apr. 20263.123 kr1 kr (0%)
1. apr. 20263.124 kr1 kr (0%)
12. mar. 20263.123 kr1 kr (0%)
8. mar. 20263.124 kr33 kr (1%)
7. mar. 20263.157 kr33 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret