Gå til hovedindhold

QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2

QNAPEAN: 4711103082058
Pris fra 3.521 krtil 3.544 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.509 kr 26. maj

Sammenlign priser på QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3521 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP QXG-25G2SF-BCM Netværksadapter PCI Express 4.0 x8 25Gbps
3.521 kr
Til butik
QNAP QXG-25G2SF-BCM Netværksadapter PCI Express 4.0 x8 25Gbps billede

Produktinformation

QNAP QXG-25G2SF-BCM - Netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 25 Gigabit SFP28 x 2 - for P/N: CAB-DAC15M-SFP28, CAB-DAC15M-SFPP, TRX-10GITSFPP-SR, TRX-25GSFP28-SR

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QXG-25G2SF-BCM
EAN: 4711103082058
Varenr.: 1003866421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2
3.544 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.521 kr3.521 krKøb
2Proshop DK3.544 kr3.544 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2

PriceData har fulgt prisen på QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2 i 71 dage. Laveste pris i perioden er 3.509 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 4.813 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.616 kr.

Den nuværende pris på 3.521 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for QNAP QXG-25G2SF-BCM - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 25 Gigabit SFP28 x 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.521 kr12 kr (0%)
29. maj 20263.533 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.544 kr35 kr (1%)
26. maj 20263.509 kr24 kr (1%)
24. maj 20263.533 kr24 kr (1%)
22. maj 20263.509 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.521 kr12 kr (0%)
18. maj 20263.533 kr11 kr (0%)
17. maj 20263.544 kr35 kr (1%)
15. maj 20263.509 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret