Gå til hovedindhold

QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt

QNAPStrømforsyninger og opladereEAN: 4713213511824
Pris fra 806 krtil 1.021 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 806 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Pwr-adapter-120w-a01 120w
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Qnap Pwr-adapter-120w-a01 120w billede

Produktinformation

120 W udgangseffekt leverer stabil, kontinuerlig strøm til QNAP‑enheder Ekstern indendørs adapter frigør interne pladser og gør installationer enklere Rund 4‑pins stikforbindelse sikrer en sikker, lavprofil strømtilslutning Kompakt størrelse på 34x59x137 mm og vægt på 450 g passer nemt i trange rum Sort finish falder naturligt ind i professionelle IT‑racks og arbejdsstationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: Øvrigt tilbehør
Artikel nr.: PWR-ADAPTER-120W-A01
EAN: 4713213511824
Varenr.: 5011190105
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt
1.021 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP 120W 4pin external power adapter
1.021 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK806 kr892,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.021 kr1.021 krKøb
3Proshop DK1.021 kr1.021 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt

PriceData har fulgt prisen på QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt i 165 dage. Laveste pris i perioden er 776 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 805 kr.

Den nuværende pris på 806 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for QNAP PWR-ADAPTER-120W-A01 - Strømforsyningsadapter - 120 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026806 kr44 kr (5%)
10. apr. 2026850 kr44 kr (5%)
2. mar. 2026806 kr13 kr (2%)
19. feb. 2026793 kr13 kr (2%)
10. jan. 2026806 kr11 kr (1%)
9. jan. 2026795 kr19 kr (2%)
20. dec. 2025776 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret