Gå til hovedindhold

Qnap Systems QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År

Qnap SystemsSoftwareEAN: 4711103082423
Pris fra 10.460 krtil 10.461 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.140 kr 8. mar.

Sammenlign priser på QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10460 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP ADRA NDR - Licensabonnemet (3 år)
10.460 kr
Til butik
QNAP ADRA NDR - Licensabonnemet (3 år) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Qnap Systems
Kategori: Licenser
Farve: 1
Artikel nr.: LS-ADRANDR-GL-3Y
EAN: 4711103082423
Varenr.: 8712966
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År
10.461 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10.460 kr10.460 krKøb
2CompuMail DK10.461 kr10.461 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År

PriceData har fulgt prisen på QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År i 109 dage. Laveste pris i perioden er 10.140 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 10.948 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.511 kr.

Den nuværende pris på 10.460 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for QNAP LS-ADRANDR-GL-3Y Sikkerhedssoftware Sikkerhedsstyring 1 licens(er) 3 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202610.460 kr62 kr (1%)
28. maj 202610.522 kr124 kr (1%)
27. maj 202610.646 kr1 kr (0%)
26. maj 202610.647 kr123 kr (1%)
25. maj 202610.770 kr62 kr (1%)
23. maj 202610.832 kr647 kr (6%)
22. maj 202610.185 kr1 kr (0%)
21. maj 202610.184 kr62 kr (1%)
20. maj 202610.246 kr62 kr (1%)
19. maj 202610.308 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret