Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476

EL-GrossistenHjem og haveEAN: 4052836295101
Pris fra 23,39 krtil 46,68 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23,29 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PVC-kloakrør 110x1000mm SN4 - flerlagsrør, EN13476-2. Ostendorf
23,39 kr
Til butik
PVC-kloakrør 110x1000mm SN4 - flerlagsrør, EN13476-2. Ostendorf billede

Produktspecifikationer

Kategori: PVC rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: MAG-20010
EAN: 4052836295101
Varenr.: 5564742
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pvc-Kloakrør 110-1000 MM Kl.N/t6
41 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476
46,68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23,39 kr62,39 krKøb
2CompletVVS41 kr41 krKøb
3EL-GROSSISTEN46,68 kr46,68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476

PriceData har fulgt prisen på Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 23,39 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 40,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 23,39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Ostendorf 110 x 1000 mm PVC-kloakrør m/mf., kl. N SN4, EN 13476 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202623,39 kr14,61 kr (38%)
18. mar. 202638 kr2,16 kr (5%)
17. mar. 202640,16 kr2,16 kr (6%)
19. jan. 202638 kr5 kr (15%)
17. jan. 202633 kr5 kr (13%)
7. jan. 202638 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret