Gå til hovedindhold

Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi

PurusSanitetEAN: 7391543521972
Pris fra 287,36 krtil 740 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 452,64 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287.36 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Purus 110 mm ABS-vakuumventil
287,36 kr
Til butik
Purus 110 mm ABS-vakuumventil billede

Produktinformation

Purus 110 mm ABS-vakuumventil

Produktspecifikationer

EAN: 7391543521972
Varenr.: 15844044046671
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi
347 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus vakuumventil, Ø110 mm, hvid
369 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Purus vakuumventil, Ø110 mm, hvid
399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus vakuumventil, Ø110 mm, hvid
405 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Purus vakuumventil, 110 mm, ABS, hvid
427 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus vakuumventil Ø 110
740 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN287,36 kr287,36 krKøb
2CS MEGASTORE DK347 kr386 krKøb
3LavprisVVS369 kr369 krKøb
4CompletVVS399 kr399 krKøb
5BilligVVS DK405 kr405 krKøb
6WATTOO.DK427 kr427 krKøb
7vvsfittings.dk740 kr740 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi

PriceData har fulgt prisen på Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi i 182 dage. Laveste pris i perioden er 287,36 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 287,36 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Purus vakuumventil 110 mm - m/membran i EPDM gummi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026287,36 kr80,64 kr (22%)
29. maj 2026368 kr1 kr (0%)
26. maj 2026369 kr81,64 kr (28%)
24. maj 2026287,36 kr81,64 kr (22%)
23. maj 2026369 kr81,64 kr (28%)
10. maj 2026287,36 kr1,56 kr (1%)
9. maj 2026288,92 kr79,08 kr (21%)
26. apr. 2026368 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026369 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026368 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret