Gå til hovedindhold

Purus Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM

PurusSanitetEAN: 5702006152091
Pris fra 15 krtil 34 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Støttebøsning MA tyndvæggede rør 50 mm
-50%15 kr
Før 30 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus Støttebøsning MA tyndvæggede rør 50 mm billede

Produktinformation

STØTTEBØSNING MA TYNDV RØR 50MM

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 150782050
EAN: 5702006152091
Varenr.: 2901247
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
50 mm Støttebøsning for afløbsrør
25,86 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Støttebøsning 50 MM Ma T/tyndv. Rør H= 45 MM
27 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK15 kr54 krKøb
2EL-GROSSISTEN25,86 kr25,86 krKøb
3Elvvs.dk27 kr27 krKøb
4CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM

PriceData har fulgt prisen på Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM i 174 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Støttebøsning 50 MM Ma - T/tyndv. Rør H= 45 MM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202615 kr10,86 kr (42%)
10. maj 202625,86 kr2,14 kr (8%)
6. maj 202628 kr2 kr (7%)
5. maj 202630 kr2 kr (7%)
24. apr. 202628 kr2 kr (7%)
23. apr. 202630 kr3 kr (11%)
16. apr. 202627 kr1 kr (4%)
15. apr. 202628 kr1 kr (4%)
10. apr. 202627 kr1 kr (4%)
9. apr. 202628 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret