Gå til hovedindhold

Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid

PurusVaskeEAN: 7391543524324
Pris fra 33 krtil 44 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 26. maj

Sammenlign priser på Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid
-11%33 kr
Før 37 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Purus indstik-systemet består af rørdele med gummitætning. Dimension 32 mm Længde 84 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm
EAN: 7391543524324
Varenr.: 752025032
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
32 mm Purus indstik muffe
35,96 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid
-25%36 kr
Før 48 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Purus indstik-systemet består af rørdele med gummitætning. Dimension 32 mm Længde 84 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm
EAN: 7391543524324
Varenr.: 752025032
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
PURUS samlemuffe, 32 mm. Hvid
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK33 kr33 krKøb
2EL-GROSSISTEN35,96 kr35,96 krKøb
3CompletVVS36 kr36 krKøb
4Elvvs.dk44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Purus muffe, Ø32 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202633 kr1 kr (3%)
26. maj 202632 kr1 kr (3%)
24. maj 202633 kr1 kr (3%)
22. maj 202632 kr3,96 kr (11%)
7. maj 202635,96 kr2,04 kr (5%)
6. maj 202638 kr2,04 kr (6%)
21. mar. 202635,96 kr1,04 kr (3%)
20. mar. 202637 kr1,04 kr (3%)
17. mar. 202635,96 kr1,04 kr (3%)
16. mar. 202637 kr1,04 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret