Gå til hovedindhold

PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm

PurusSanitetEAN: 5708854531279
Pris fra 54 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus forhøjelsesramme, 30 mm, 150x150 mm
-11%54 kr
Før 61 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus forhøjelsesramme, 30 mm, 150x150 mm billede

Produktinformation

Grå Purus MaxiFlex forhøjelsesramme i til 15 x 15 mm riste. DataHøjde: 30 mmMateriale: PP-plastUdformning: Kvadratisk

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 150x150x30 mm
EAN: 5708854531279
Varenr.: 153453127
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Forhøjerramme jo-flex 30 mm til 1534
77 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus forhøjelsesramme, 30 mm, 150x150 mm
79 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Maxiflex ls forhjelsesramme med indstbningsflange 30 mm
80 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme, 30 mm
83,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm
88 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Purus Purus Forhøjerramme
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS54 kr54 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3BilligVVS DK79 kr79 krKøb
4WATTOO.DK80 kr80 krKøb
5vvsfittings.dk83,75 kr83,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
7Homeshop DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm

PriceData har fulgt prisen på PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for PURUS MaxiFlex forhøjelsesramme til afløbsskåle - med indstøbningsflange - højde 30mm - 150X150 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202654 kr7 kr (11%)
2. jun. 202661 kr
1. jun. 202661,55 kr
30. maj 202661 kr
24. maj 202661,55 kr12,45 kr (17%)
23. maj 202674 kr12,45 kr (20%)
16. maj 202661,55 kr12,45 kr (17%)
15. maj 202674 kr12,45 kr (20%)
10. maj 202661,55 kr12,45 kr (17%)
9. maj 202674 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret