Gå til hovedindhold

PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent

PurusSanitetEAN: 5708854810756
Pris fra 124 krtil 235 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent
124 kr
Til butik
PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent billede

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: Vandlås-Badeværelse
Farve: 1
Artikel nr.: 192881-075
EAN: 5708854810756
Varenr.: 1916705
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Vandlås p 75 mm 87,5° sort
125 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
PURUS P-Vandlås 75mm 87,5gr Sort PP
126 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Purus - P-vandls PP - 75 mm
127 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maxiflex 75 mm 88 gr. PP P-vandlås, sort
143,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Maxiflex PP P-vandlås 75 mm
-6%188 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus Maxiflex PP vandlås 75 mm 88°
215 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Maxiflex P-Vandlås Ø75 Mm
223,89 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxiflex p-vandlås ø75 mm
230 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
PURUS P-Vandlås 75mm 87,5gr Sort PP
235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
2Proshop DK125 kr164 krKøb
3Elvvs.dk126 kr126 krKøb
4WATTOO.DK127 kr127 krKøb
5VVS.dk143,75 kr143,75 krKøb
6LavprisVVS188 kr188 krKøb
7BilligVVS DK215 kr215 krKøb
8Billigelogvvs.dk223,89 kr223,89 krKøb
9MaintainIt230 kr230 krKøb
10vvsfittings.dk235 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent

PriceData har fulgt prisen på PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent i 149 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for PURUS MaxiFlex Ø75 mm selvrensende P-vandlås 85° i pp plast, klasse SN8, kemikalieresistent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026124 kr1 kr (1%)
2. jun. 2026125 kr1 kr (1%)
6. jan. 2026126 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret