Gå til hovedindhold

Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås

PurusAfløbEAN: 7394000001383
Pris fra 1.799 krtil 2.691,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 892,25 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.689 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
-14%1.799 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Purus Line linjeafløb en del af et sammenhængende badeværelse Et funktionelt badeværelse handler om at få alle elementer til at arbejde sammen. Med Purus Line får du en praktisk og virkelig flot afløbsløsning, der både er effektiv og diskret. Afløbsrende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: brushed stainless steel
Størrelse: 942x135x75 mm
EAN: 7394000001383
Varenr.: 155806653
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås
1.837 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Purus Line sampak 900 komplet afløbsrende 75 mm lav lodret
2.084,91 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
2.499 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
2.599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Line Sampak, 900 mm, Ø75 mm lodret
2.619 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås
2.691,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.799 kr1.799 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.837 kr1.837 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.084,91 kr2.084,91 krKøb
4CompletVVS2.499 kr2.499 krKøb
5BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb
6Proshop DK2.619 kr2.619 krKøb
7vvsfittings.dk2.691,25 kr2.691,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås

PriceData har fulgt prisen på Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.689 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 2.037 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.823 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.799 kr38 kr (2%)
1. jun. 20261.837 kr38 kr (2%)
27. maj 20261.799 kr40 kr (2%)
26. maj 20261.839 kr40 kr (2%)
23. maj 20261.799 kr238 kr (12%)
22. maj 20262.037 kr238 kr (13%)
8. maj 20261.799 kr238 kr (12%)
7. maj 20262.037 kr238 kr (13%)
5. maj 20261.799 kr110 kr (7%)
30. apr. 20261.689 kr141 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret