Gå til hovedindhold

Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås

PurusAfløbEAN: 7394000001383
Pris fra 1.619 krtil 2.691,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.072,25 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1619 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
-10%1.619 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Purus Line linjeafløb en del af et sammenhængende badeværelse Et funktionelt badeværelse handler om at få alle elementer til at arbejde sammen. Med Purus Line får du en praktisk og virkelig flot afløbsløsning, der både er effektiv og diskret. Afløbsrende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: brushed stainless steel
Størrelse: 942x135x75 mm
EAN: 7394000001383
Varenr.: 155806653
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Purus Line sampak 900, komplet aflbsrende, 75 mm, lav, lodret
1.799 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås
1.845 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
2.599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Line Sampak, 900 mm, Ø75 mm lodret
2.619 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås
2.691,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.619 kr1.619 krKøb
2WATTOO.DK1.799 kr1.799 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.845 kr1.845 krKøb
4BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb
5Proshop DK2.619 kr2.619 krKøb
6vvsfittings.dk2.691,25 kr2.691,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås

PriceData har fulgt prisen på Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.619 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 2.037 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.817 kr.

Den nuværende pris på 1.619 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Purus Line sampak 900 Ø75 - Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.619 kr180 kr (10%)
2. jun. 20261.799 kr38 kr (2%)
1. jun. 20261.837 kr38 kr (2%)
27. maj 20261.799 kr40 kr (2%)
26. maj 20261.839 kr40 kr (2%)
23. maj 20261.799 kr238 kr (12%)
22. maj 20262.037 kr238 kr (13%)
8. maj 20261.799 kr238 kr (12%)
7. maj 20262.037 kr238 kr (13%)
5. maj 20261.799 kr110 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret