Gå til hovedindhold

NO NAME PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm

NO NAMESoftwareEAN: 4251364727263
Pris fra 1.240 krtil 1.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.238 kr 28. apr.

Sammenlign priser på PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1240 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm
1.240 kr
Til butik
PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: PureTools
Kategori: Multimedier
Farve: 6
Artikel nr.: PT-C-HDAEDE
EAN: 4251364727263
Varenr.: 7668901
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PureTools PT-C-HDAEDE - HDMI lydkonverter, sort
1.349 kr
Til butik
PureTools PT-C-HDAEDE - HDMI lydkonverter, sort billede

Produktinformation

Fordele ved HDMI lydkonverterPureTools PT-C-HDAEDE gør det nemt at hente lyd fra et HDMI-signal og sende den videre til dit anlæg eller aktive højttalere. En kompakt løsning til hjemmebio, konferencerum og AV-installationer, hvor du vil have LPCM-lyd ud på analoge L/R-udgange eller S/PDIF, samtidig med at videosignalet føres videre via HDMI-udgang.Tilslutning og ydeevneEnheden har 1x HDMI-indgang og 1x HDMI-udgang, analog L/R ind og ud samt optisk/coaxial S/PDIF-udgang. Den understøtter HDMI 2.0 med HDCP 2.2 og en maksimal datahastighed på 18 Mbit/s samt 12-bit bitrate. Driftssikker stål-kabinet i sort, præcis lydjustering med 1 dB nøjagtighed og strøm via 5 V adapter (medfølger).HDMI-version: 2.0HDCP: Ja, version 2.2Maks. datahastighed: 18 Mbit/sLydformater: LPCMIndgange: 1x HDMI, 1x analog L/R, 1x Micro-USBUdgange: 1x HDMI, 1x analog L/R, 1x S/PDIFNøjagtighed: 1 dBMateriale: StålFarve: SortStrøm: 5 V, 1.000 mA, 5 W (typisk)Driftstemp.: -5 – 40 °C; Luftfugtighed: 5 – 90 %Mål: B 105,0 cm × H 2,3 cm × D 15,0 cmVægt: 0,44 kgMedfølger: Strømadapter, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.62g
EAN: 4251364727263
Varenr.: 2151113
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PureTools PT-C-HDAEDE - HDMI lydkonverter, sort
1.369 kr
Til butik
PureTools PT-C-HDAEDE - HDMI lydkonverter, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.62g
EAN: 4251364727263
Varenr.: 2151113

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.240 kr1.240 krKøb
2Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
3Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm

PriceData har fulgt prisen på PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.238 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 7.898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.736 kr.

Den nuværende pris på 1.240 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for PureTools PT-C-HDAEDE, Micro-USB, 5 V, 1000 mA, 5 W, 1050 mm, 150 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20261.240 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.242 kr2 kr (0%)
29. apr. 20261.240 kr2 kr (0%)
28. apr. 20261.238 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.240 kr2 kr (0%)
20. apr. 20261.242 kr2 kr (0%)
15. apr. 20261.240 kr2 kr (0%)
14. apr. 20261.242 kr10 kr (1%)
3. apr. 20261.252 kr9 kr (1%)
19. mar. 20261.243 kr92 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret