Gå til hovedindhold

PureLink PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm

PureLinkSoftwareEAN: 4251364706978
Pris fra 819 krtil 968 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 807 kr 31. mar.

Sammenlign priser på PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PureTools PT-C-HDADE lydkonverteringsprogram Sort
819 kr
Til butik
PureTools PT-C-HDADE lydkonverteringsprogram Sort billede

Produktinformation

PureTools PT-C-HDADE. Driftsspænding: 12 V, Strømforbrug: 1000 mA, Strømforbrug (typisk): 3 W. Bredde: 129 mm, Dybde: 21,5 mm, Højde: 77 mm

Produktspecifikationer

Mærke: PureLink
Artikel nr.: PT-C-HDADE
EAN: 4251364706978
Varenr.: 997371534
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm
968 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK819 kr819 krKøb
2CS MEGASTORE DK968 kr1.007 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm

PriceData har fulgt prisen på PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm i 146 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 896 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for PureTools PT-C-HDADE, 12 V, 1000 mA, 3 W, 129 mm, 21,5 mm, 77 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026819 kr2 kr (0%)
28. maj 2026817 kr6 kr (1%)
27. maj 2026823 kr1 kr (0%)
25. maj 2026822 kr1 kr (0%)
24. maj 2026823 kr1 kr (0%)
23. maj 2026824 kr3 kr (0%)
22. maj 2026827 kr9 kr (1%)
20. maj 2026818 kr3 kr (0%)
17. maj 2026815 kr1 kr (0%)
14. maj 2026814 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret