Gå til hovedindhold

Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk.

PurePowerSports- og energidrikkeEAN: 5701477913002
Pris fra 35 krtil 59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PurePower Hydro Plus - Ananas - Koffein tabs - 1x20 stk
35 kr
Til butik
PurePower Hydro Plus - Ananas - Koffein tabs - 1x20 stk billede

Produktinformation

PurePower Hydro Plus Tabs brusetabletter med koffein er et kosttilskud, der har en eksotisk og forfriskende smag af ananas og styrker din væs...

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: Elektrolytter
EAN: 5701477913002
Varenr.: 5701477913002
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
-35%35,95 kr
Før 55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk. billede

Produktinformation

PurePower Hydro Plus er en forfriskende elektrolytdrik i tabletform, der er specielt udviklet til at støtte din væskebalance under fysisk aktivitet. Tabletterne opløses hurtigt i vand og leverer en omfattende profil af både elektrolytter, mineraler og vigtige vitaminer, som hjælper med at opretholde balancen, når du træner. Denne Plus-variant er desuden tilsat koffein for at give et opkvikkende boost undervejs i dine pas. Hver tablet indeholder en kombination af blandt andet magnesium, zink og et bredt spektrum af B-vitaminer, herunder niacin og B6-vitamin, som bidrager til at reducere træthed og udmattelse. Tabletterne har et minimalt kalorieindhold, hvilket gør dem ideelle til både korte og lange træningspas, hvor du ønsker fokus på hydrering og energi. Produktet er nemt at have med på farten og er velegnet til voksne og børn over 11 år.

Produktspecifikationer

Mærke: PurePower
Kategori: tablet
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 5701477913002
Varenr.: 149909
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hydro Plus Ananas - 20 Tabletter - Pure Power
41 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hydro Plus Ananas- 20 tabletter
43,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pure Power - Hydro Plus Elektrolytter Ananas 20 Tabs
-29%49 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
PurePower Hydro Plus Ananas (20 stk)
55 kr
Til butik
Gå til Padellife
TrustScore 5 ud af 54,8
PurePower Hydrotabs Elektrolytter Ananassmag (1 rør med 20 tabletter)
59 kr
Til butik
Gå til Racketlife
TrustScore 4.5 ud af 54,5
PurePower Hydrotabs Elektrolytter Ananassmag (1 rør med 20 tabletter)
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk35 kr35 krKøb
2Løbeshop DK35,95 kr35,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked41 kr41 krKøb
4Duft og Natur43,95 kr43,95 krKøb
5BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
6Made4men Danmark55 kr55 krKøb
7Padellife59 kr59 krKøb
8Racketlife59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk.

PriceData har fulgt prisen på Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk. i 185 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Purepower Hydro Tabs - Sportsdrik med Bærsmag, Vitaminer & Mineraler til Energi, 20 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202635 kr
8. maj 202635,95 kr
5. maj 202635 kr
4. maj 202635,95 kr
24. apr. 202635 kr
23. apr. 202635,95 kr
9. apr. 202635 kr
8. apr. 202635,95 kr4,95 kr (16%)
26. mar. 202631 kr4 kr (11%)
5. feb. 202635 kr24 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret